9 signálů, že máte vedle sebe toho pravého

Když na mě tenhle typ titulku vyskočí na internetu, tak se mé panenky začnou protáčet o 360 stupňů. Vážně tyhle články „zbožňuju“.  A proto je vždycky rozkliknu a pokaždé se přesvědčím o tom, že to je většinou snůška nesmyslů.

Nejen kvůli zoufalství, že podle uvedených znamení jsem toho pravého vedle sebe nikdy neměla, teď ho taky nemám a nikdy mít ani nebudu…

Jak tedy dle mnohých médií (v dnešní online době se už asi nehodí říct novinových plátků) poznáte toho pravého partnera?

♥ Denně vám nosí květiny

♥ Je pozorný a neustále se vás ptá jak se máte, co k večeři si dáte a kdy si to rozdáte

♥ Můžete ho vzbudit ve 3 ráno a vést s ním intelektuální debaty

♥ Čím ujetější nápad máte, tím výš vyskočí, začne vám zuřivě tleskat a společně s vámi tancovat makarenu

♥ Baví vás. Upřímně se smějete každému, ale úplně každému byť nevhodnému nebo trapnému vtipu

♥ Když nejste spolu, tak vám píše a volá. Ideálně každou půlhodinu

♥ Jakmile vás rozbolí hlava, okamžitě si nasadí zástěru, uvaří vám čajíček a upeče meruňkovo-tvarohový koláč posypaný drobenkou z vlašských ořechů

♥ Každý patnáctý den v měsíci vám na stůl položí půlku svojí výplaty, významně zvedne pravé obočí a sexy hlasem prohlásí „lásko, kup si něco hezkého, zasloužíš si to“

♥ Nic, ale absolutně nic, pro něj není problém. Požádáte ho o pověšení obrazu a on to okamžitě udělá. Zakážete mu jít na pivo a vůbec se nehněvá. Přijede vám na měsíc maminka a on radostí začne nositi ke krbu polínka, aby jí nebyla ziminka

Teď jsem se úplně zasnila. Asi si budu muset se svým partnerem vážně pohovořit, protože s ním bude očividně něco špatně.

Říkám si jestli jsou v nás pořád ty malé holčičky, které lze utáhnout na vařenou nudli :) Které stále věří v pohádky, v prince na bílém koni a naprostou dokonalost svého protějšku. No možná to v sobě tak trochu máme :)

Osobně si myslím, že toho pravého poznáš podle jedné jediné věci – jsi s ním spokojená. Jasný, že má občas blbý řeči, značkuje si po bytě odhozenými spodky své teritorium a zapomíná, kdy má vaše kočka narozeniny, ale přes to všechno jsi s ním fakt ráda.

I kdyby měl všechny katalogové vlastnosti, že by si redaktorky časopisů plných podobných článků utrhaly ruce, jen aby se mohly na takový exemplář přijít podívat, tak to neznamená, že by takový byl po celý váš vztah.

I když partner na začátku nastaví vysokou laťku a nosí nás téměř na rukou, tak postupem času se to pro nás začíná stávat samozřejmostí nebo našemu miláčkovi začne připadat zbytečné nám tímto způsobem dokazovat lásku. Což má jediný efekt – začínáme se dožadovat větší pozornosti a když se nám jí nedostává, máme pocit, že už nás nemá rád.

Jak se během života vyvíjíme my, mění se i naše mužské polovičky. Je to přirozené. Zádrhel může nastat v případě, když nerostete s partnerem spolu, ale každý zvlášť. Když nejdete po té společné cestě, ale rozdělíte se a čekáte, že se časem zase potkáte. To je ten čas, kdy začínají vznikat rozbroje. Do života se nám začne vkrádat nejistota, žárlivost a nespokojenost.

Ale neházej flintu do žita. Věřím, že každý problém jde překonat, když o to oba stojíte.

Chceš-li tedy vědět, jestli je pro tebe ten pravý – odpověz si na jednu otázku – jsi s ním přes všechno dobré i zlé, opravdu šťastná?

Daniela Vaněčková
„Pomáhám ženám objevit to kouzlo, které se skrývá ve věku majícím trojku na začátku. Poznáváme společně éru plnou sebevědomí, elánu, tvůrčí energie, překonávání strachů a najití sama sebe. Jsem žena, která s příchodem třicítky roztáhla svá křídla a nasává plnými doušky krásy života.” Můj osobní příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-booku 5 důvodů, proč je překročení třicítky nejlepší fází v životě ženy. >> a zároveň e-booku Žárlivost: dobrý sluha, ale zlý pán? >> a také tištěné knihy Dvanáct měsíců před a po >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.