SLEVA 25 % S KÓDEM "VANOCE"

Chceš mít černé na bílém, že je tvůj život mnohem lepší, než se ti kolikrát zdá?

Přeješ si namíchat svůj vlastní elixír radosti, který ti bude připomínat tvé nejhezčí zážitky, vzpomínky, sny?

Sháníš zaručený recept na všechny depky, chmury a blbou náladu?

Neboj, do hlavy ti nevidím :) ale tyhle touhy moc dobře znám! Proto jsem připravila Deník radosti, jako jedno ucelené místo, které bude schraňovat tvé radosti, vděčnosti, sny, výzvy, vzpomínky na hezké chvíle... aby ses k nim mohla vrátit kdykoliv, když ti nebude dvakrát do smíchu. Díky zapisování si také uvědomíš, kolik skvělých věcí se ti v životě děje a za normálních okolností bys je třeba opomněla. A to by byla škoda!

Můžeš si do něj zapisovat dle libosti, protože není datovaný, ale přiznávám - psaní těch nejhezčích zážitků je trošku návykové, takže se může snadno stát, že si z vyplňování deníku uděláš příjemný každodenní rituál, který ti zabere pouze chviličku, ale jeho kladné účinky pocítíš hooodně dlouho.

Vyzkoušeno na vlastní kůži!

Před třicítkou jsem se vdala, ovdověla, na několik dlouhých měsíců skončila zpátky u rodičů ve svém dětském pokojíčku a následně se odstěhovala přes celou republiku. Úplně sama. Do jednopokojového plesnivého bytu. Aby se můj život mohl začít psát téměř od začátku. V této nelehké době jsem si také začala psát svůj první seznam radostí. Každý den jsem si zaznamenávala, co mě potěšilo a postupně zjišťovala, že ten svět kolem není zase tak špatný. Dodalo mi to energii a odvahu najít si nové přátele, plnit si sny a začít znovu ŽÍT.

 

Deník radosti můžeme nazvat i kronikou tvých hezkých vzpomínek. Kdykoliv si ho totiž otevřeš na té či oné stránce, vybavíš si, co jsi ten den dělala. Jaké činnosti tě naplnily. Jaké lidi jsi potkala. Jak ses cítila. Zavnímáš a načerpáš zpětně veškerou pozitivní energii.

Zapomeň ale na nudnej deník, kterých je všude spousta...

Deník radosti ti bude úžasně nápomocnej, ale zároveň má v sobě i vtip a trochu té ujetosti. Pořiď si ten nejúčinnější medikament na divnonálady a blbolidi. Takový, který získáš bez nutnosti zdlouhavého čekání v čekárně u doktora nebo ve frontě v obchodě. Jo, nejedná se o léky, lahvinku šnapsu ani čokoládu. Tenhle ti nezhuntuje játra ani nezkazí postavu. A jeho účinek začneš pociťovat téměř okamžitě a vydrží ti (pokud budeš chtít) navěky.

Už jsem se vrhla na deníček, je fakt boží!! 🤗💖 Samotné zapisování do něj je radost 😃
Dori Tomaszhttps://dorotatomasz.cz/

Deník radosti ti pomůže:

 • Utřídit myšlenky.
 • Uvědomit si, že #kazdydenjeduvodkradosti
 • Zaznamenat ty nejhezčí každodenní i životní okamžiky, na které díky tomu nikdy nezapomeneš.
 • Věnovat více pozornosti pěkným chvilkám a nepřemýšlet tolik nad těmi škaredými.
 • Naskočit na pozitivní vlnu, ze které jen tak nesestoupíš.
 • Nalít optimistickou energii do žil.
 • Změnit tvůj život k lepšímu.

Jak to vlastně celé funguje?

I věda už ví, že prokazování vděčnosti a radosti, není jen nějaký ezo výmysl :) Již několik studií ukázalo, že zaznamenání několika příznivých událostí denně zlepšuje psychický i fyzický stav (lidé jsou optimističtější a bývají méně nemocní).

Den co den jsme bombardováni přemírou negativních informací - stačí zapnout televizi, internet nebo poslouchat cizí rozhovory - lidé si prostě přirozeně a neustále stěžují a hledají kolem sebe to špatné.

Naše mysl je od přírody naprogramována tak, že vyhledává nebezpečí. V pravěku to mělo svůj smysl, ale dnes je tato hra o přežití spíše kontraproduktivní. To je důvod, proč si tvůj mozek pamatuje (a neustále ti předhazuje) spíše ty špatné momenty, které bys raději zapomněla, než ty, které chceš mít uchované v paměti navždy.

Deník radosti funguje naprosto obráceně (je to rebel!) - zaměřuje se na ty pěkné chvíle; okamžiky, které si chceš zapamatovat; věci, které se ti povedly; je to i místo k zaznamenání událostí, na které se těšíš; soubor snů a splněných přání. Díky tomu pomáhá měnit to základní negativní nastavení tvé mysli a účinky na sobě budeš pociťovat téměř okamžitě! 

Když si i ve dni, který stojí úplně za ho... najdeš aspoň jednu věc, za kterou jsi vděčná nebo která tě potěšila, tvá nálada se rázem změní. Nebudeš už mít totiž pocit totální marnosti.

deník vděčnosti

Namixuj si svůj vlastní elixír radosti, ke kterému se můžeš vracet kdykoliv, když je tvá nálada na bodu mrazu a ty budeš hledat ujištění, že je pro co žít.

Jakmile si deníkem začneš listovat, zjistíš, kolik svělých zážitků a okamžiků jsi již zažila a na které bys možná dávno zapomněla, nemít je zaznamenaný.

Nahlédni dovnitř:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Jaké má deník míry?

Přímo výstavní! 158 stran a velikost A5 zaručuje, že se ti vejde pohodlně do ruky i do kabelky a zajistí dostatek místa na tvé dechberoucí poznámky. Pevné desky a kroužková vazba zabezpečí, že se listy nepomačkají a bude se ti s deníkem skvěle pracovat.

Je plný místa pro tvoje radosti, vděčnosti, vzpomínky, sny a touhy. Díky tomu budeš mít své myšlenky na jednom místě! Průvodcem ti budou i hlášky a citáty, které můžeš doplnit o své nejoblíbenější afirmace a vtipy. Je to tvůj bezpečný prostor, který si vytvoříš přesně k obrazu svému.

A navíc si můžeš vybrat ze dvou barev. Která je pro tebe ta pravá? Něžná bílá nebo rozverná růžová? ;)

PS: Ruční zapisování dokáže šmahem rozproudit kreativitu. Neboj se použít ani barvičky a deník si vymalovat k obrazu svému nebo ho použít i jako antistresové omalovánky ;) Taky už se nemůžeš dočkat, co vše (a ještě víc) ti deník přinese?

deník radosti
Tvuj denicek je fakt TOP 🥰 Zatim si tam pisem aj schuzky 😁 Najprv som sa trochu zlakla tomu, jak je veliky, ale nemam vubec problem ho denne cely zapsat ❤️
Katarína Miškovičovákatkamiskovicova.sk

A co ještě deník umí?

 • Deník ti zvedne náladu už jen tím, že je. Pokaždé, když se na něj podíváš, budeš vědět, že jsou v něm zaznamenané jenom samé hezké věci, které se udály ve tvém životě.
 • Je vysoce pravděpodobné, že se začneš více radovat ze života a nebudeš se chtít nadále stýkat s negativními lidmi a rýpat se ve starých ránách.
 • Při zpětném listování si přesně vybavíš ty nabíjející pocity, které jsi při zapisování té které situace cítila.
 • Budeš pozitivní! Ale s tímto výsledkem rozhodně nezamíříš do karantény, právě naopak! Dobrá nálada totiž umí být nakažlivější, než jakýkoliv virus a je potřeba ji šířit co nejvíce.

BÝT SAMA (SE) SEBOU JE PERFEKTNÍ PŘÍLEŽITOSTÍ ZAZÁŘIT

Napadají tě ještě další otázky?

Budu po psaní deníku už jenom samý úsměv a žadný splín?

Jee, to bych ti přála :) Ale zaručit ti to bohužel nemůžu. Život nás stále zkouší, a bývá často jako sinusoida. Díky tomu neusneme na vavřínech a vážíme si těch krásných chvilek. Deník bude pro tebe jako kronika hezkých vzpomínek, ke které se můžeš uchýlit v případě špatné nálady. Navíc mozek funguje naprosto úžasně - když se budeš zaměřovat na ty pěkné věci, začne ti je automaticky více "předhazovat" a ty negativní budou ubývat a ubývat...

Vůbec nevím, co si do deníku zapisovat.

Chápu tě. Když má člověk špatný den, nevidí kolem sebe nic hezkého. Vždy je za co být vděčný, protože vždy může být ještě hůř... Můžeš děkovat za střechu nad hlavou; za chyby, protože se z nich učíš... Když mozek budeš takto postupně trénovat, začne ti nabízet další a další parádní věci (a v tom je to kouzlo!), až začneš mít silný pocit, že se na světě nikdo nemá líp, než ty :)

Kdy ke mně dolétne poštovní holubice?

Zasílku odesílám doporučeně v bublinkové obálce do 7 dnů od zaplacení. Přilétne Českou poštou :)

Mám otázku - něco mi je nejasné.

Vyřešíme, není problém :) Jakékoliv dotazy mi písni na e-mail: daniela@danielavaneckova.cz a probereme to.

Přeješ si získat ještě něco navíc?

Přidej si do košíku 4 jemné a k deníku ladící afirmační magnetky na ledničku.

S motivy: Usměj se (na sebe), Jsem dokonale nedokonalá, Každý den je důvod k radosti, Zářím čím dál tím víc.

afirmační magnety