Intenzivní 21denní e-mail kurz

pro ženy, které chtějí po třicítce zazářit

Ani nevíš jak ti rozumím. I na mě dolehla tíha z blížících se třicátin a čím rychleji se blížily, tím víc jsem začala panikařit. Neměla jsem totiž nic, co bych v tomto věku už mít měla. Nezaložila jsem rodinu, nebydlela v luxusní vile s ramenatým fešákem a nešplhala na kariérním žebříčku.

Právě naopak - dostala jsem tu největší životní ťafku, ze které jsem se dlouho dostávala - ovdověla jsem.

Můj muž zemřel ve svých třiceti letech a tento fakt ve mně strašáka z "osudných" třicátnic ještě více prohloubil. Před třicítkou jsem žila sama v pronajatém jednopokojovém plesnivém bytě, na účtě pár tisíc, pracovně nenaplněná a duševně prázdná. Kdyby se pořádala soutěž o Zoufalku roku, stála bych jistě na stupních vítězů.

Možná taky nesplňuješ ty obecné a zažité předpoklady toho, co by měla žena ve 30 mít, čím být a jak žít – tedy mít rozjetou kariéru, usměvavé děti, dokonalého manžela, hypotéku na luxusní domeček, každoroční dovolenou v Chorvatsku a aktivní charitativní činnost.

A nebo to možná všechno máš, ale cítíš, že tě to nenaplňuje a nejradši bys spálila všechny mosty a odjela na půl roku do Afriky.

A víš ty co? Můžeš! Můžeš cokoliv jen budeš chtít.

Můžeš si ve 30 nechat udělat první kérku, odejít z korporátu a živit se jako krotitelka šelem i opustit "perspektivního" partnera. Můžeš mít pět dětí a můžeš nemít žádný. Je v pořádku žít podle sebe. Takže neposlouchej ty nevyžádané rady okolí.

Tvůj život je jen TVŮJ. A i když si třeba ostatní myslí, že jsi divná, no tak buď divná, to je tak vzrušující! Vždyť není normální být normální! :D

A ještě ti něco na sebe prozradím...

Když jsem "slavila" třicátiny, měla jsem pocit, že ten osudný den D snad ani nepřežiju. Celý den jsem ležela v posteli, přijímala se staženým hrdlem gratulace a brečela nad svým (dle svého) zpackaným životem. Vdova. 0 dětí. Nenaplňující zaměstnání. Nesplněné sny... Když jsem se druhý den probudila, byla jsem tak nějak zvláštně restartovaná. A rozhodla jsem se! Že ten svůj život tímhle způsobem vést nehodlám. Teď, o tři roky později, žiju ve spokojeném partnerství, mám úžasného syna, tvořím pro radost a přetavuju své zdánlivě nesplnitelné sny na splněné.
Tyhle věci se nedějí ze dne na den. Nejsou ani ovázané růžovou mašličkou. Je to proces na dlouhé měsíce i roky. Ale na začátku stojí vždy to nejdůležitější - SMÍŘENÍ a ROZHODNUTÍ. 
Nesedávej panenko v koutě! Budeš-li moc hodná, snadno přehlédnou tě.

Chceš zjistit, jak svůj život rozjet naplno? V tom případě tě zvu do e-mailového kurzu, díky kterému:

 • Pochopíš, že jsi dokonalá ve své nedokonalosti.
 • Odhodláš se plnit si své nejtajnější sny a přání.
 • Dostaneš chuť se sama sobě zasmát.
 • Uvědomíš si, že na své strachy nejsi sama.
 • Pocítíš vděk za to, co už máš.
 • Získáš seběvedomí na to žít pouze tak, jak to sama cítíš.
 • Odvážně dáš samu sebe na první místo a přestaneš se trápit tím, co si myslí ostatní.

Přihlas se do 21denního e-mailového kurzu:

Je mi 30+! No a co? Aneb rozjeď to po třicítce naplno! a buď hlavní hvězdou svého života.

Kurz je nyní možné pořídit o 50% levněji za zaváděcí cenu 960,- (namísto 1 920 Kč). Platí pro objednávky do 2. 3. 2021!

Kdo tě kurzem provede?

Jmenuji se Daniela Vaněčková - ahoj, těší mě! :) Před pár měsíci jsem oslavila kristovky a dnes můžu říct, že jsem šťastná maminka klučičího miminka, která proplouvá životem se všemi jeho nástrahami, směje se ráda a nahlas a je i trošku švihlá...

K takovému životu jsem ale musela dozrát. Osud se se mnou zrovna dvakrát moc nemazlil - ještě před svými třicátými narozeninami jsem totiž zažila pád na to nejhlubší dno a do kolonky rodinný stav si začala psát slovo "vdova".

Rozhodla jsem se ale nepoddat se nepřízni osudu. Začala jsem poslouchat své vnitřní pocity, pokládat si správné otázky, poznávat sama sebe, plnit si sny a naplno jsem popustila uzdu své kreativitě. A začaly se dít fakt velký věci!

V listopadu 2016 jsem založila Klub třicátnic, kde podávám ženám pomocnou ruku a na jejich (mnohdy nelehkou) životní cestu kladu okvětní lístky humoru, naděje a porozumění.

Chci ti ukázat, jak si naplno užívat věk 30+ a skrze kurz tě inspirovat, motivovat a (pomyslně) nakopnout ke změně :) 

Protože...

 • Možná si kvůli řečem okolí přijdeš divná, protože jsi po třicítce bezdětná a jediný kontakt s mužským tělem je pro tebe, když se mačkáš na někoho v narvané šalině. A možná ti to tak naprosto vyhovuje. A možná vůbec ne a kvůli nejapným narážkám okolí ses už něco nabrečela...
 • Možná máš krátce po třicítce už větší děti a chceš si "užívat" a možná toužíš držet v náručí voňavé miminko...
 • Možná si barvíš každý měsíc šediny a možná je necháváš s hrdostí prosvítat...
 • Možná je pro tebe slibná kariéra nade vše a možná tě naplňuje pečovat o domácnost...
 • Možná je tvým životním posláním rostlinná strava a možná bys "zabíjela" pro kus krvavého steaku...
 • A možná... možná... možná...

Ať už to máš jakkoliv, jedno je jisté - jsi JEDINEČNÁ. Na světě totiž neběhá žádná jiná žena (a teda ani muž :)), která by byla nachlup stejná jako TY! 

Nech mě ti ukázat, jak tu tvoji vnitřní hvězdu pořádně rozzářit! Uvidíš, že po skončení kurzu z tebe bude vyzařovat sebevědomí i sexappeal (protože vše spolu souvisí), ale především se tvoje hvězda bude třpytit na všechny strany, protože budeš vědět, že žít svůj Život je tvůj největší dar v celé galaxii a povezeš se na úžasné vlně alá na nekonečné třpytící se mléčné dráze :)

Co budeme v kurzu probírat?

Děti, šediny, vrásky, nalézání sebelásky, těsné pásky, vnitřní krásky, že jsme z tlaků okolí občas na prášky, odpovědi na důležité otázky, životní překážky, do klubu třicátnic přihlášky... a bude to tak boží a skvělý, že ani nepoznáš, že na sobě "pracuješ" a jen naskočíš na vlnu těch parádních změn...

 • Povíme si, co udělat, když udeří krize a proč za ni můžeš být vděčná.
 • Podíváme se na zoubek nátlaku okolí a na nejčastější témata, které ženy po 30 řeší.
 • Vyřešíš si minulost, naladíš se na přítomnost a natěšíš na budoucnost.
 • Zvědomíš si věci, které tě dělají jedinečnou a najdeš své pravé já.
 • Naučíš se vypořádat s přetlakem emocí.
 • Nasedneš do luxusního Ferrari vstříc novému zářivému životu.

Nedostaneš ode mě instatní návod na štěstí, takový ani neexistuje, ale ukážu ti, jaké konkrétní kroky pomohly mně a mohly by tudíž i tobě. Protože fakt, že nemáš ještě to, po čem toužíš, neznamená, že máš chodit světem s hlavou svěšenou, právě naopak – ačkoliv smutek je důležitý si prožít, ještě důležitější je věnovat se sobě, být spokojená a zářit. Jakmile totiž začneš zářit, vše co sis přála, přijde do tvého života rychleji. Zkus a uvidíš :)

Mimořádný 21denní e-mail kurz je nyní možné pořídit o 50% levněji za zaváděcí cenu 960,- (namísto 1 920 Kč).

Platí pro objednávky do 2. 3. 2021.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro všechny úžasné ženy, které chtějí život vzít do svých rukou, podpořit ve své jedinečnosti a nečekat na zázrak.

Cítíš,

že si v životě zasloužíš mnohem víc, než nyní dostáváš?

Chceš

přetrhat ty zatěžující okovy společnosti a limitující vzorce?

Slyšíš

ze všech stran, že je 30 ten nejlepší věk, ale ty jenom stojíš na místě?

Máš

už pokrk neustálých "dobře míněných" rad?

Potřebuješ

dodat odvahu na cestě za svými sny a jedinečností?

Našla ses alespoň v jednom bodě? Potom je pro tebe kurz ten pravý! :)

Pozor - kurz pro tebe NENÍ určen pokud:
Se bereš moc vážně; neumíš se od srdce zasmát; čekáš,že ti štestí spadne samo do klína; všechno víš, všechno máš a všechno znáš; lehce se vzdáváš a nechceš nic měnit!

Já vím, píšu to možná až moc na férovku, ale opravdu si přeji, aby kurzem prošly pouze ženy, pro které bude přínosem a které si z něj odnesou maximum.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz trvá 21 dní a startuje symbolicky na Mezinárodní den žen,tedy již 8. března 2021!

Každý den po dobu 3 týdnů ti přistane do e-mailové schránky mejlík s tématem dne a cvičením k zamyšlení a zpracování. Připrav si denně zhruba (půl)hodinku času jen a jen pro sebe :) Kombinace textu a videa zaručí, že to bude hezky odsejpat. Pokud se zrovna nebudeš moct dívat přímo na video nebo jsi spíše fanda čtení, nevadí - přepis videa dostaneš zároveň i v textové podobě.

Nečekej žádnou nudnou teorii, ale půjdeme pěkně rovnou do praxe. Položím ti ty správné otázky, jejichž upřímné zodpovězení ti změní život. Všechny informace ti předám s humorem a lehkostí, ale i tak se může stát, že budeš o pár úlevných slz chudší, zato bohatší o sebepoznání a možnosti, které se ti naskýtají.

Budou nějaké boží bonusy? Budou!

1. Vstupem do kurzu získáváš členství v uzavřené fejsbukové skupině určené pouze pro účastnice tohoto běhu (neboj, o sprint tu nejde, hehe), ve které se mě po dobu trvání kurzu můžeš zeptat na cokoliv, co tě k tématu napadne.

Ve skupině můžeš sdílet i s ostatními své vhledy, zážitky, zkušenosti... Sdílené starosti jsou poloviční starosti a sdílená radost je dvojnásobná radost!  Ve skupině budeš mít také kolem sebe skupinu podporujících žen a všechny se stejným cílem - ŽÍT naplno!

2. Abych ti tvou cestu kurzem co nejvíce ulehčila, připravila jsem pro tebe i pracovní listy, které ti pomohou si utřídit myšlenky a jsou připraveny na veškeré tvé zápisky, myšlenkové pochody a nápady, které ti vyvstanou na mysli.

Suma sumárum:

 • 21 společných dní
 • 21 videí
 • 21 přepisů do textu
 • 21 pracovních listů
 • Fejsbuková skupina
 • Má podpora po dobu trvání kurzu

Honí se ti hlavou ještě nějaké otázky?

Co když mě trápí téma, které se v kurzu neobjeví?

Snažila jsem se v kurzu obsáhnout všechna palčivá témata, která jsem za více jak 4 roky působení Klubu třicátnic vypozorovala, že ženy řeší. I přesto je možné, že můžeš mít nějakou specifickou otázku - v tom případě mi napiš a dáme hlavy dohromady ;) Ale prosím jenom k tématu - s teorií relativity nebo sestrojením parního stroje ti bohužel nepomůžu :)

Mám strach, že v mém životě nezůstane kámen na kameni.

Tomu naprosto rozumím. Když se začne člověk v životě posouvat a poznávat sám sebe a své tužby, okolí se může cítit ohroženě, protože se jim naboří vše dosud známé a ne vždy to přijme s pochopením. Rozhodnutí je na tobě - budeš raději v životě přežívat a nevystoupíš z komfortní zóny nebo chceš svůj život ŽÍT, volně dýchat, rozkvétat a plnit sny? PS: před smrtí údajně lidé litují věcí, které neudělali, než těch, které zkusili...

Co když nebudu stíhat tempo?

Veškeré e-maily se zamyšleními i úkoly dostaneš na svůj e-mail (a nikdo ti je nikdy nevezme), můžeš si tedy jít svým vlastním tempem tak, aby ti to bylo příjemné. Kurz není soutěž, je to laskavý průvodce pro tvůj naplněnější život.

Chceš se na cokoliv zeptat? Písni mi na daniela@danielavaneckova.cz a já ti odpovím co nejdříve :)

Uvidíme se uvnitř kurzu! Moc se těším na tu společnou jízdu.