Postav se do své síly a rozjeď to po třicítce naplno.

Přihlášky do kurzu se zavírají za: 

 • Přeješ si každé ráno vstávat s úsměvem na tváři a pocitem štěstí a naplnění?
 • Chceš zažít ten nepopsatelný pocit, kdy jsi sama sebou a vnímáš, že přesně takhle jsi naprosto v pořádku?
 • Zoufale toužíš, aby ti do života přišly věci, po kterých prahneš nejvíc a nevíš jak si je "přivolat"?

Ale tvoje současná realita je možná spíše taková:

 • Brečíš často do polštáře, protože tě mrzí, že kamarádky zakládají rodiny, plní si sny a tobě ten život proplouvá mezi prsty?
 • Cítíš se prázdně, nenaplněně a silně vnímáš, že potřebuješ změnu, ale bojíš se udělat ten první krok nebo nevíš, jaká změna by to měla být?
 • Možná si přijdeš sama - chybí ti náruč na objetí, rameno na vyplakání a blízká duše na sdílení...
 • Běháš v domácím kolečku a přes všechny povinnosti už ani nevíš, kdo jsi TY?
 • Vnímáš, že se ti po třicítce mění tělo? Metabolismus zpomaluje, vrásky i šediny přibývají a nevíš, jak to máš přijmout a co s tím dělat? Tak se na sebe raději nedíváš?
 • Mrzí tě nebo štve tě, že už bys měla mít život vyřešený a nalajnovaný, ale ty pořád nevíš co se sebou?
 • Bojíš se vykročit ze své komfortní zóny, protože máš strach, co si o tobě ostatní pomyslí nebo tě stresuje, že něco pokazíš, v případě neúspěchu budeš začínat od nuly a všichni se ti vysmějí?

Co kdybych ti řekla, že to, pokud je tvůj život momentálně neuspokojivý neznamená, že to tak musí být i za měsíc nebo za rok. Pokud právě teď procházíš krizí nebo cítíš silný pocit nespokojenosti, je to skvělý! Neboj, nešplouchá mi na maják, myslím to naprosto vážně. Jen díky tomu, že si uvědomuješ, že vše není tak, jak má být, můžeš dojít ke změně. Můžeš věnovat sama sobě čas a poznat, po čem doopravdy toužíš.

Možná máš pocit selhání...

... a cítíš se pod velkým tlakem, protože jsi nesplnila očekávání okolí o tom, jak se tvůj život bude odehrávat. Možná posloucháš od ostatních, že jsi je zklamala. Možná máš pocit, že jsi zklamala sama sebe, protože jsi chtěla žít po třicítce tak, jak ostatní. Správňácky.

Něco ti ale řeknu - to, že jsou ve společnosti nastavené některé znaky "měření úspěchu" vede lidi k tomu, že se za těmito znaky slepě honí, naplňují je, ale vnitřně jsou prázdní, protože chtějí být tak moc "správně", že neposlouchají, co doopravdy chtějí, jaká je jejich cesta. A tak umírají zaživa.

Představ si, že se každé ráno budíš s úsměvem na tváři, pocitem spokojenosti a naplnění a těšíš se, co ti nový den přinese. Jak by tvůj život asi vypadal, kdyby ses postavila do své síly?

 • Neměla bys problém říkat ano zajímavým příležitostem, oslovovat a potkávat se s novými lidmi.
 • Smála by ses od ucha k uchu.
 • Nebyla bys chudinkou, která brečí nad nevyhovujícím životem, ale překážky bys brala jako životní výzvy. Klacky pod nohama překračovala s hlavou vztyčenou.
 • Jízlivé pozmánky by se tě nedotkly, ale stekly by po tobě jak rozvařené máslo po nové kuchyňské lince a možná by sis jich ani nevšimla.

Na moment si zavři oči a nalaď se na ten pocit. Jaký to je? Jak se cítíš? Ano, to může být tvoje realita.

Cestu k ní máš už na dosah, a to v kurzu Postav se do své síly a rozjeď to po třicítce naplno, po jehož absolvování budeš přesně vědět, jakým směrem se vydat a budeš mít odvahu udělat ten první krok.

Možná se upínáš k Bohu, Vesmíru, Matce Přírodě a všem přírodním živlům; čekáš na znamení, na nakopávací impuls, který ti ukáže, jakou cestou se máš vydat, ale ten pořád nepřichází.

Co kdybych ti řekla, že všechny odpovědi na své otázky najdeš sama v sobě. Stačí jen vědět, kde hledat a na co se ptát. A já ti to ráda v kurzu ukážu. 

Laskavým a inspirujícím způsobem.

V kurzu probereme témata, která ženy po třicítce nejčastěji řeší - vztahy, mateřství, finanční zabezpečení, tělesné změny, seberealizaci... ale mrkneme se na ně z jiného úhlu pohledu. Z pohledu tvůrkyně svého života.

Ukážu ti, jak v jednotlivých oblastech dosáhnout naplnění a netopit se v pocitech marnosti. Zároveň zapracuješ na svých sebelimitujících přesvědčeních a posílíš své sebevědomí, aby se ti na tvé životní cestě kráčelo lehčeji.

Položím ti ty správné otázky, které vybrousí tvůj diamant jedinečnosti do ryzí krásy ♥

Přidej se do jedi(neč)ného online kurzu šitého třicátnicím na míru.

Kdo tě kurzem provede?

Jmenuji se Daniela Vaněčková - ahoj, těší mě! :) Jsem Mindset coach a autorka projektu Klub třicátnic. Za pár měsíců oslavím pětatřicátiny a dnes už můžu říct, že jsem spokojená maminka dvouletého pidižvíka, která v lehkosti proplouvá životem se všemi jeho nástrahami, směje se ráda a nahlas, a je i trošku švihlá...

K takovému životu jsem ale musela dozrát. Dlouhá léta jsem se potýkala s nedůvěrou v sama sebe, jejíž semínka do mě zasévalo okolí - nenarodila jsem se jako vysněný chlapec, prošla si šikanou na základce, schytávala nesouhlasné názory za svoje životní kroky...

Osud se se mnou nemazlil ani v dospělosti - ještě před svými třicátými narozeninami jsem totiž zažila pád na to nejhlubší dno a do kolonky rodinný stav si začala psát slovo "vdova". Můj muž zemřel ve svých třiceti letech a to ve mně ještě umocnilo strašáka z "osudných" třicátin.

Neměla jsem totiž nic, co bych v tomto věku už mít "měla". Byla jsem svobodná (ovdovělá), bezdětná, žila v jednopokojovém plesnivém bytě, na účtě pár tisíc, pracovně nenaplněná a duševně prázdná.

Rozhodla jsem se ale nepoddat se nepřízni osudu. Začala jsem poslouchat své vnitřní pocity, pokládat si správné otázky, poznávat sama sebe, plnit si sny a naplno jsem popustila uzdu své kreativitě. A začaly se dít fakt velký věci!

Když jsem se z takových sraček dokázala dostat já, dokážeš to taky! Každá z nás má svůj životní příběh a je jen na tobě, jak popíšeš další listy své knihy Života.

Já ti ukážu, jak si naplno užívat věk 30+ a skrze kurz tě inspiruju, namotivuju a (pomyslně) nakopnu ke změně :)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nech mě ti ukázat, jak tu tvoji vnitřní hvězdu pořádně rozzářit!

Uvidíš, že po absolvování kurzu z tebe bude vyzařovat sebevědomí i sexappeal (protože vše spolu souvisí). Stoupneš si do své síly a budeš nadšená všemi možnostmi, které ti život přináší.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz má 4 moduly, začíná 22. 8. 2022 a bude trvat 6 týdnů. Každé pondělí ti pošlu e-mail s tématem, videem a pracovními listy. Ve čtvrtek ti pošlu krátké povzbuzení a motivaci.

Modul 1

První týden se podíváš na své proč a silný životní příběh, díky čemuž si zvědomíš svou cestu a nastavíš si ten správný směr, který budeš následovat.

Modul 2

2. - 4. týden laskavou a motivační formou probereme témata, která třicátnice nejčastěji řeší - vztahy, tělesné změny, finance, kariéra, seberealizace... 

Uvědomíš si, jaké konkrétní kroky máš v každé oblasti udělat, aby pro tebe život nebyl utrpení, ale potěšení.

Modul 3

5. týden se zaměříš na svá sebelimitující přesvědčení a strachy, které ti brání dosáhnout úspěchu, žít život v lehkosti a podle svých představ.

Naučíš se techniky, jak s nimi pracovat, aby ti sloužily a ne tě strašily.

Modul 4

6. týden podpoříš své (z)dravé sebevědomí jako pevný bod spokojeného života. Zodpovíš si životně důležitou otázku, na kterou ženy hledají dlouze odpověď a tou otázkou je "KDO JSEM JÁ".

Zároveň začneš přepisovat svůj životní příběh.

Připrav si týdně zhruba (půl)hodinku času jen a jen pro sebe :) Kombinace textu a videa zaručí, že to bude hezky odsejpat. Pokud se zrovna nebudeš moct dívat přímo na video nebo jsi spíše fanda čtení, nevadí - přepis videa dostaneš zároveň i v textové podobě.

Nečekej žádnou nudnou teorii, ale půjdeme pěkně rovnou do praxe. Položím ti ty správné otázky, jejichž upřímné zodpovězení ti změní život. Všechny informace ti předám s humorem a lehkostí, ale i tak se může stát, že budeš o pár úlevných slz chudší, zato bohatší o sebepoznání a možnosti, které se ti naskýtají.

Jedi(neč)ný kurzu šitý třicátnicím na míru je tu pro tebe za 3 500 Kč a startuje 22. 8. 2022.

Budou nějaké boží bonusy? Budou!

Bonus č. 1

Uzavřená fejsbuková skupina, ve které se mě po dobu trvání kurzu můžeš zeptat na cokoliv, co s tématem souvisí. Sdílet se mnou své vhledy a zkušenosti... Sdílené starosti jsou poloviční starosti a sdílená radost je dvojnásobná radost!

Bonus v hodnotě 1 200 Kč.

Bonus č. 2

Abych ti tvou cestu kurzem co nejvíce ulehčila, připravila jsem pro tebe i pracovní listy, které ti pomohou utřídit myšlenky a jsou připraveny na veškeré tvé zápisky, myšlenkové pochody a nápady, které ti vyvstanou na mysli.

Bonus v hodnotě 2 000 Kč.

Bonus č. 3

Video Sebelaskavostí ke spokojenějšímu životu - laskavost sama k sobě je jedna z nejdůležitějších esencí života, na které vše stojí i padá, a já ti v tomto bonusovém videu ukážu, kde ji hledat a jak ji úspěšně přidat do života.

Bonus v hodnotě 1 500 Kč.

Bonus č. 4

Tištěný Deník radosti ti pomůže naladit se na pocit vděku a hojnosti. Často žijeme v pocitu nedostatku a upínáme se na to, co nemáme a co se nedaří, ale Deník ti naopak pomůže se naladit na to, co už máš, za co můžeš být vděčná a čím se těšit.

Bonus v hodnotě 280 Kč.

Bonus č. 5

Záznam webináře Jak si nastavit zdravé hranice, díky kterému se naučíš, jak si nastavit laskavé, ale pevné, hranice, které budou ostatní respektovat.

Bonus v hodnotě 1 500 Kč.

Celková hodnota kurzu včetně bonusů je 9 980 Kč.

Co o mé práci říkají spokojené klientky?

Poznáváš se v tom?

 • Sjíždíš internety, na kterých čteš, že by ses měla mít ráda, být k sobě hodná, následovat své sny...? Teoretik jsi dobrý, ale jak to ksakru udělat?
 • Máš plný seznam přání, ale ne a ne je začít odškrtávat? Vymlouváš se na nedostatek peněz, přátel, času, konstelaci hvězd...
 • Chybí ti v životě radost, zápal, naplnění... nějaký impuls, který by ti dal smysl?
  Text odrážky
 • Cítíš že jdeš po špatné životní cestě, ale bojíš se odbočit nebo ani nevíš kudu vede ta správná cesta pro tebe?

Jak to změnit? Tyhle věci se nedějí ze dne na den. Nejsou ani ovázané růžovou mašličkou. Je to proces na dlouhé měsíce i roky. Ale na začátku stojí vždy to nejdůležitější - SMÍŘENÍ (se současnou situací) a ROZHODNUTÍ (pohnout se z místa a vydat se vstříc svým snům). A s tím ti krásně pomůže kurz Postav se do své síly a rozjeď to po třicítce naplno.

Po absolvování  kurzu:

 • Zjistíš, jak vytěžit maximum z krizových situací.
 • Ujasníš si svůj postoj a najdeš sebedůvěru v tématech, která ženy po 30 nejvíce řeší - vztahy a zakládání rodiny, kariéra a finanční zabezpečení, tělesné změny, seberealizace i sebeláska...
 • Začneš se k sobě chovat laskavě (protože TY si to zasloužíš!), povznést se a zasmát se nepříjemným situacím.
 • A HLAVNĚ - najdeš sama sebe a vykročíš pravou nohou na svou jedinečnou cestu ✨

Nedostaneš ode mě instatní návod na štěstí, takový ani neexistuje, ale ukážu ti konkrétní kroky a položím ty správné otázky, které ti lépe pomohou pochopit tvou současnou situaci a budou sloužit jako odrazový můstek pro tvou zářivější budoucnost.

Fakt, že nemáš ještě to, po čem toužíš, neznamená, že máš chodit světem s hlavou svěšenou, právě naopak – ačkoliv smutek je důležitý si prožít, ještě důležitější je věnovat se sobě, být spokojená a zářit. Jakmile totiž začneš zářit, vše co sis přála, přijde do tvého života rychleji. Zkus a uvidíš :)

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro všechny úžasné ženy, které se nebojí postavit se do své síly, chtějí život vzít do svých rukou, podpořit ve své jedinečnosti a nečekat na zázrak.

Cítíš,

že si v životě zasloužíš mnohem víc, než nyní dostáváš?

Chceš

přetrhat ty zatěžující okovy společnosti a limitující vzorce?

Slyšíš

ze všech stran, že je 30 ten nejlepší věk, ale ty jenom stojíš na místě?

Máš

už pokrk neustálých "dobře míněných" rad, které tě odrazují od tvé cesty?

Potřebuješ

dodat odvahu na cestě za svými sny a jedinečností?

Našla ses alespoň v jednom bodě? Potom je pro tebe kurz ten pravý! :)

Pozor - kurz pro tebe NENÍ určen pokud:
Se bereš moc vážně; neumíš se od srdce zasmát; čekáš,že ti štěstí spadne samo do klína; všechno víš, všechno máš a všechno znáš; lehce se vzdáváš a nechceš nic měnit!

Já vím, píšu to možná až moc na férovku, ale opravdu si přeji, aby kurzem prošly pouze ženy, pro které bude přínosem a které si z něj odnesou maximum.

Suma sumárum:

 • 6 společných týdnů plných inspirace a motivace.
 • 4 oči otevírající moduly.
 • Videa a jejich přepisy do textové podoby.
 • Pracovní listy.
 • Podpůrná fejsbuková skupina s mojí podporou.
 • Bonusové video Sebelaskavostí ke spokojenému životu.
 • Tištěný Deník radosti.

Přihlášky do kurzu se zavírají za:

Pokud v životě nic nezměníš, tak se nic nezmění.

Postav se do své síly a rozjeď to v životě naplno!

Honí se ti hlavou ještě nějaké otázky?

Co když mě trápí téma, které se v kurzu neobjeví?

Snažila jsem se v kurzu obsáhnout všechna palčivá témata, která jsem za více jak 5 let působení Klubu třicátnic vypozorovala, že ženy řeší. I přesto je možné, že můžeš mít nějakou specifickou otázku - v tom případě mi napiš a dáme hlavy dohromady ;) Ale prosím jenom k tématu - s teorií relativity nebo sestrojením parního stroje ti bohužel nepomůžu :)

Mám strach, že v mém životě nezůstane kámen na kameni.

Tomu naprosto rozumím. Když se začne člověk v životě posouvat a poznávat sám sebe a své tužby, okolí se může cítit ohroženě, protože se jim naboří vše dosud známé a ne vždy to přijme s pochopením. Rozhodnutí je na tobě - budeš raději v životě přežívat a nevystoupíš z komfortní zóny nebo chceš svůj život ŽÍT, volně dýchat, rozkvétat a plnit sny? PS: před smrtí údajně lidé litují věcí, které neudělali, než těch, které zkusili...

Kolik mi kurz zabere času?

Kurz jsem koncipovala tak, aby byl stručný, ale maximálně účinný. Připrav si proto hodinku týdně

Co když nebudu stíhat tempo?

Kurz není sprint, je to laskavý průvodce k tvému naplněnému životu. Přístupy do kurzu ti garantuju po dobu 1 roku, můžeš si jít tedy svým vlastním tempem, abys z něj vytěžila maximum.

Co když se nedozvím nic nového?

I to se může stát. V tom případě mi napiš do 6 týdnů od začátku kurzu a já ti peníze vrátím bez řečí zpět. Do koruny ;)

Chceš se na cokoliv zeptat? Písni mi na daniela@danielavaneckova.cz a já ti odpovím co nejdříve :)

Uvidíme se uvnitř kurzu! Moc se těším na tu společnou jízdu.