Postav se do své síly a rozjeď to po třicítce naplno.

Každý velký životní skok začal jedním malým krůčkem.

Slevový kód NAROZKY vyprší za:

 • Přeješ si každé ráno vstávat s úsměvem na tváři a pocitem štěstí a naplnění?
 • Chceš zažít ten nepopsatelný pocit, kdy jsi sama sebou a vnímáš, že přesně takhle jsi naprosto v pořádku?
 • Zoufale toužíš, aby ti do života přišly věci, po kterých prahneš nejvíc a nevíš jak si je "přivolat"?

Ale tvoje současná realita je možná spíše taková:

 • Brečíš často do polštáře, protože tě mrzí, že kamarádky zakládají rodiny, plní si sny, ale ty pořád nevíš co se sebou?
 • Cítíš se prázdně, nenaplněně a silně vnímáš, že potřebuješ změnu, ale bojíš se udělat ten první krok nebo nevíš, jaká změna by to měla být?
 • Běháš v domácím kolečku a přes všechny povinnosti už ani nevíš, kdo jsi TY?

Pokud tě tvůj život momentálně neuspokojuje nebo nejde podle plánu, neznamená to, že to tak bude už navždy. Jen díky tomu, že si uvědomuješ, že vše není tak, jak má být, můžeš dojít ke změně. Věnuj sama sobě čas, netlač na sebe a poznej, po čem toužíš.

Možná máš pocit selhání...

... a cítíš se pod velkým tlakem, protože jsi nesplnila očekávání toho, jak se tvůj život bude odehrávat. Možná máš pocit, že jsi zklamala nejen ostatní, ale i sama sebe, protože jsi chtěla žít po třicítce jinak. Správňácky.

Něco ti ale řeknu - to, že jsou ve společnosti nastavená některá kritéria "měření úspěchu" vede lidi jen k tomu, že se za těmito měřítky slepě honí, naplňují je, ale vnitřně jsou prázdní. Chtějí totiž být tak moc "správně", že nevnímají, jestli zvolená cesta koresponduje s tím, kdo jsou a co doopravdy chtějí. Důsledkem bývá to, že jsou navenek úspěšní, ale vnitřně neuspokojení. 

Postav se do své síly

Představ si, že se každé ráno budíš s úsměvem na tváři, pocitem spokojenosti, naplnění a těšíš se, co ti nový den přinese. 

Jak by tvůj život vypadal, kdybys odhodila vše "co bys měla" a co "musíš"?

 • Neměla bys problém říkat "ano" zajímavým příležitostem, oslovovat a potkávat se s novými lidmi.
 • Každý by na tobě mohl oči nechat, protože tvá vnitřní hvězda by silně zářila.
 • Dost bylo role oběti. Překážky bys brala jako životní výzvy. Klacky pod nohama překračovala s hlavou vztyčenou.
 • Jízlivé poznámky by se tě nedotkly, ale dokázala bys je asertivně vyřešit.

Nalaď se na ten pocit. Jaký to je? Jak se cítíš? Ano, to může být tvoje realita.

Cestu k ní máš už na dosah, a to v kurzu Postav se do své síly a rozjeď to po třicítce naplno, po jehož absolvování budeš přesně vědět, jakým směrem se vydat a najdeš odvahu udělat ten první krok na cestě ke změně a spokojenému životu.

Možná se upínáš k Bohu, Vesmíru, Matce Přírodě a všem přírodním živlům; čekáš na znamení, na nakopávací impuls, který ti ukáže, jakou cestou se máš vydat, ale ten pořád nepřichází.

Co kdybych ti řekla, že všechny odpovědi na své otázky najdeš sama v sobě. Stačí jen vědět, kde hledat a na co se ptát. A já ti to ráda v kurzu ukážu. 

Laskavým a inspirujícím způsobem

V kurzu probereme témata, která ženy po třicítce nejčastěji řeší - vztahy, mateřství, finanční zabezpečení, tělesné změny, seberealizaci... ale mrkneme se na ně z jiného úhlu pohledu. Z pohledu tvůrkyně svého života.

Ukážu ti, jak v jednotlivých oblastech dosáhnout naplnění a netopit se v pocitech marnosti. Zároveň zapracuješ na svých sebelimitujících přesvědčeních a posílíš své sebevědomí, aby se ti na tvé životní cestě kráčelo lehčeji.

Položím ti ty správné otázky, které vybrousí tvůj diamant jedinečnosti do ryzí krásy ♥

Přidej se do jedi(neč)ného online kurzu šitého třicátnicím na míru.

Kdo tě kurzem provede?

Jmenuji se Daniela Vaněčková - ahoj, těší mě! :) Jsem Mindset coach a autorka projektu Klub třicátnic. Oslavila jsem pětatřicátiny a dnes už můžu říct, že jsem spokojená maminka tříletého pidižvíka, která v lehkosti proplouvá životem se všemi jeho nástrahami, směje se ráda a nahlas, a je i trošku švihlá...

K takovému životu jsem ale musela dozrát. Dlouhá léta jsem se potýkala s nedůvěrou v sama sebe, jejíž semínka do mě zasévalo okolí - nenarodila jsem se jako vysněný chlapec, prošla si šikanou na základce, schytávala nesouhlasné názory za svoje životní kroky...

Osud se se mnou nemazlil ani v dospělosti - ještě před svými třicátými narozeninami jsem totiž zažila pád na to nejhlubší dno a do kolonky rodinný stav si začala psát slovo "vdova". Můj muž zemřel ve svých třiceti letech a to ve mně ještě umocnilo strašáka z "osudných" třicátin.

Neměla jsem totiž nic, co bych v tomto věku už mít "měla". Byla jsem svobodná (ovdovělá), bezdětná, žila v jednopokojovém plesnivém bytě, na účtě pár tisíc, pracovně nenaplněná a duševně prázdná.

Rozhodla jsem se ale nepoddat se nepřízni osudu. Začala jsem poslouchat své vnitřní pocity, pokládat si správné otázky, poznávat sama sebe, plnit si sny a naplno jsem popustila uzdu své kreativitě. A začaly se dít fakt velký věci!

Když jsem se z takových sraček dokázala dostat já, dokážeš to taky! Každá z nás má svůj životní příběh a je jen na tobě, jak popíšeš další listy své knihy Života.

Já ti ukážu, jak si naplno užívat věk 30+ a skrze kurz tě inspiruju, namotivuju a (pomyslně) nakopnu ke změně :)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ukážu ti možnosti, jakými svou vnitřní hvězdu pořádně rozzáříš!

Uvidíš, že po absolvování kurzu z tebe bude vyzařovat sebevědomí i sexappeal (protože vše spolu souvisí). Stoupneš si do své síly a budeš nadšená všemi možnostmi, které ti život přináší.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz má 4 moduly a přístupy k němu získáš po zaplacení objednávky.

Všechny moduly se ti otevřou najednou, abys mohla rovnou začít tématem, které je pro tebe aktuální. Přístupy do kurzu ti zůstanou po dobu 1 roku, budeš mít tedy dost času si projít všechna témata dle svého tempa a aktuálních potřeb.

Modul 1

V prvním modulu se podíváš na své proč a silný životní příběh, díky čemuž si zvědomíš svou cestu a nastavíš si ten správný směr, který budeš následovat.

Naučím tě v něm jednoduchou ale účinnou metodu tzv. 5 Why´s .
Vyplníš si Mapu svého života a na důležitých životních milnících si zvědomíš své silné stránky.

Modul 2

V druhém modulu laskavou a motivační formou probereme témata, která třicátnice nejčastěji řeší - vztahy, tělesné změny, finance, kariéra, seberealizace... 

Uvědomíš si, jaké konkrétní kroky máš v každé oblasti udělat, aby pro tebe život nebyl utrpení, ale potěšení.

VZTAHY

Zjistíš, se kterými lidmi ti je nejlépe a které bys měla ze svého života pustit.
Získáš 36 partnerských karet, které ti pomohou hlouběji poznat partnera, rodinu či přátele.
Zažiješ Rituál odpuštění.

TĚLESNÉ ZMĚNY

Vytiskneš si 21 afirmací pro podporu sebepřijetí.

FINANČNÍ ZABEZPEČENÍ

Díky předpřipravené tabulce zjistíš, kam ti utíkají peníze a jak je získat zpět.
Vyplníš si Cvičení k přilákání hojnosti.

KARIÉRA A SEBEREALIZACE

Zodpovíš si 1 zásadní otázku.

Modul 3

Ve třetím modulu se zaměříš na svá sebelimitující přesvědčení a strachy, které ti brání dosáhnout úspěchu, žít život v lehkosti a podle svých představ.

Naučíš se techniky, jak s nimi pracovat, aby ti sloužily a ne tě strašily.

Naučíš se reagovat na své negativní myšlenkové pochody.
Dokážeš rozlišit, jestli ti ve vykročení do neznáma brání intuice nebo strach.

Modul 4

4. modulem podpoříš své (z)dravé sebevědomí jako pevný bod spokojeného života. Zodpovíš si životně důležitou otázku, díky které se okamžitě uvidíš v jiném světle. Tou otázkou je "KDO JSEM JÁ".

Zároveň začneš přepisovat svůj životní příběh.

Naučíš se způsob, díky kterému si v mžiku zvedneš sebevědomí (skvěle se hodí před důležitou schůzkou či ve stresující situaci).

Kurz je koncipován tak, aby sis mohla IHNED otevřít téma, které aktuálně řešíš.

Kurz je tvořen koučovací formou, najdeš v něm proto ty správné otázky, které, pokud si je poctivě zodpovíš, tě provedou hlouběji k poznání sama sebe a změní ti život. Kurz je také plný technik a tipů, jak zvládat konkrétní situace. 

Přístupy ke kurzu budeš mít po dobu 1 roku. Témata si proto můžeš procházet v tempu, které ti vyhovuje. To tě nebude přivádět do zbytečného stresu a naopak si budeš moct nechat dostatek času na vstřebávání informací.

Jediný jedinečný kurz šitý třicátnicím na míru je tu pro tebe za 3 800 Kč a startuje 20. 3. 2023

Budou nějaké boží bonusy? Budou!

Bonus č. 1

Uzavřená fejsbuková skupina, ve které se mě po dobu trvání kurzu můžeš zeptat na cokoliv, co s tématem souvisí. Sdílet se mnou své vhledy a zkušenosti... Sdílené starosti jsou poloviční starosti a sdílená radost je dvojnásobná radost!

Bonus v hodnotě 1 200 Kč.

Bonus č. 2

Abych ti tvou cestu kurzem co nejvíce ulehčila, připravila jsem pro tebe i pracovní listy, které ti pomohou utřídit myšlenky a jsou připraveny na veškeré tvé zápisky, myšlenkové pochody a nápady, které ti vyvstanou na mysli.

Bonus v hodnotě 2 000 Kč.

Bonus č. 3

Video Sebelaskavostí ke spokojenějšímu životu - laskavost sama k sobě je jedna z nejdůležitějších esencí života, na které vše stojí i padá, a já ti v tomto bonusovém videu ukážu, kde ji hledat a jak ji úspěšně přidat do života.

Bonus v hodnotě 1 500 Kč.

Bonus č. 4

Tištěný Deník radosti ti pomůže naladit se na pocit vděku a hojnosti. Často žijeme v pocitu nedostatku a upínáme se na to, co nemáme a co se nedaří, ale Deník ti naopak pomůže se naladit na to, co už máš, za co můžeš být vděčná a čím se těšit.

Bonus v hodnotě 280 Kč.

Bonus č. 5

Záznam webináře Jak si nastavit zdravé hranice, díky kterému se naučíš, jak si nastavit laskavé, ale pevné, hranice, které budou ostatní respektovat.

Bonus v hodnotě 1 500 Kč.

Celková hodnota kurzu včetně bonusů je 9 980 Kč.

Co o mé práci říkají spokojené absolventky mých kurzů?

Poznáváš se v tom?

 • Sjíždíš internety, na kterých čteš, že by ses měla mít ráda, být k sobě hodná, následovat své sny...? Teoretik jsi dobrý, ale jak to ksakru udělat?
 • Máš plný seznam přání, ale ne a ne je začít odškrtávat? Vymlouváš se na nedostatek peněz, přátel, času, konstelaci hvězd...
 • Chybí ti v životě radost, zápal, naplnění... nějaký impuls, který by ti dal smysl?
  Text odrážky
 • Cítíš že jdeš po špatné životní cestě, ale bojíš se odbočit nebo ani nevíš kudu vede ta správná cesta pro tebe?

Jak to změnit? Tyhle věci se nedějí ze dne na den. Nejsou ani ovázané růžovou mašličkou. Je to proces na dlouhé měsíce i roky. Ale na začátku stojí vždy to nejdůležitější - SMÍŘENÍ (se současnou situací) a ROZHODNUTÍ (pohnout se z místa a vydat se vstříc svým snům). A s tím ti krásně pomůže kurz Postav se do své síly a rozjeď to po třicítce naplno.

Po absolvování  kurzu:

 • Zjistíš, po čem v životě toužíš a jaké kroky potřebuješ následovat k dosažení svého cíle.
 • Najdeš sebedůvěru v tématech, která ženy po 30 nejvíce řeší - vztahy a zakládání rodiny, kariéra a finanční zabezpečení, tělesné změny, seberealizace i sebeláska...
 • Najdeš sama sebe a vykročíš pravou nohou na svou jedinečnou cestu.
 • Postavíš se do své síly a rozjedeš to naplno!

Nedostaneš ode mě instatní návod na štěstí, takový ani neexistuje, ale ukážu ti konkrétní kroky a položím ty správné otázky, které ti lépe pomohou pochopit tvou současnou situaci a budou sloužit jako odrazový můstek pro tvou zářivější budoucnost.

Spokojenost nenajdeš ve vnějším světě, ale uvnitř sama sebe.

Klišé?

Zkus udělat první krok a uvidíš ;) 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro všechny úžasné ženy, které nechtějí, aby jejich život řídilo to, "co se má", "co se smí", a "co se naopak nesmí". Pro ženy, které se nebojí postavit se do své síly, vzít život do svých rukou a žít svou jedinečnost.

Cítíš,

že si v životě zasloužíš mnohem víc, než nyní dostáváš?

Chceš

přetrhat ty zatěžující okovy společnosti a limitující vzorce?

Přeješ si

zvýšit své sebevědomí a odstranit sebelimitující přesvědčení?

Máš

už pokrk neustálých "dobře míněných" rad, které tě odrazují od tvé cesty?

Potřebuješ

dodat odvahu na cestě za svými sny a jedinečností?

Našla ses alespoň v jednom bodě? Potom je pro tebe kurz ten pravý! :)

Pozor - kurz pro tebe NENÍ určen pokud:
Se bereš moc vážně; čekáš, že ti štěstí spadne samo do klína; všechno víš, všechno máš a všechno znáš; lehce se vzdáváš a nechceš nic měnit!

Je to drsné? Možná. Ale opravdu si přeji, aby kurzem prošly pouze ženy, pro které bude přínosem a které si z něj odnesou maximum.

Suma sumárum:

 • Okamžitě přístupné 4 oči otevírající moduly.
 • 1 rok garantovaného přístupu ke kurzu.
 • Videa a jejich přepisy do textové podoby.
 • Pracovní listy.
 • Podpůrná fejsbuková skupina s mojí podporou.
 • Bonusové video Sebelaskavostí ke spokojenému životu.
 • Tištěný Deník radosti.
Kurz v hodnotě 9 980 Kč získáš pouze za 3 800 Kč.

Slevový kód NAROZKY platí už jen:

Pokud v životě nic nezměníš, tak se nic nezmění.

Postav se do své síly a rozjeď to v životě naplno!

Honí se ti hlavou ještě nějaké otázky?

Co když mě trápí téma, které se v kurzu neobjeví?

Snažila jsem se v kurzu obsáhnout všechna palčivá témata, která jsem za více jak 6 let působení Klubu třicátnic vypozorovala, že ženy řeší. I přesto je možné, že můžeš mít nějakou specifickou otázku - v tom případě mi napiš a dáme hlavy dohromady ;) Ale prosím jenom k tématu - s teorií relativity nebo sestrojením parního stroje ti bohužel nepomůžu :)

Mám strach, že v mém životě nezůstane kámen na kameni.

Tomu naprosto rozumím. Když se začne člověk v životě posouvat a poznávat sám sebe a své tužby, okolí se může cítit ohroženě, protože se jim naboří vše dosud známé a ne vždy to přijme s pochopením. Rozhodnutí je na tobě - budeš raději v životě přežívat a nevystoupíš z komfortní zóny nebo chceš svůj život ŽÍT, volně dýchat, rozkvétat a plnit sny? PS: před smrtí údajně lidé litují věcí, které neudělali, než těch, které zkusili...

Kolik mi kurz zabere času?

Kurz jsem koncipovala tak, aby byl stručný, ale maximálně účinný. Přesto je možné, že na vstřebání některých témat budeš potřebovat více času. Přístupy do kurzu máš garantovány po dobu 1 roku, proto můžeš k jeho procházení zvolit tempo, které ti vyhovuje.

Co když se nedozvím nic nového?

I to se může stát. V tom případě mi napiš do 4 týdnů od začátku kurzu a já ti peníze vrátím bez řečí zpět. Do koruny ;)

Chceš se na cokoliv zeptat? Písni mi na daniela@danielavaneckova.cz a já ti odpovím co nejdříve :)

Uvidíme se uvnitř kurzu! Moc se těším na tu společnou jízdu.