Nemůžeš nebo zatím nechceš mít děti a přemýšlíš, jestli je to normální? Nebo naopak - čekáš 3. dítě a okolí si nechápavě ťuká na čelo?

Máš pocit, že nesplňuješ obecné předpoklady toho, co by měla žena ve 30 mít, čím být a jak žít?

Potřebuješ dodat odvahu na cestě za svými sny?

Chceš odpověď na své otázky a zároveň se u toho od srdce zasmát?

Co vše se ženám honí hlavou 12 měsíců před třicítkou? A co jakmile ji překročí - změní se něco?

Odpověď (nejen) na tyto otázky na tebe dychtivě čeká v knížce Dvanáct měsíců před a po.

Najdeš v ní:

0
tematických obrázků
0
zajímavých kapitol
0
blogových článků
0
fejsbukových hlášek

A hlavně nekonečné ∞ množství humoru, nadhledu a porozumění.

 • Zajímá tě, jaké příhody se dějí ženě kolem třicítky?
 • Vrtají ti hlavou témata, která ženy na přelomu třicítky řeší?
 • Máš ráda vůni papíru a užíváš si čtení tištěné knihy?
 • Chceš se pobavit a upřímně zasmát?

... potom je kniha pro tebe jako dělaná! :)

Možná tě trápí tvůj věk a chceš vědět, že v tom nejseš sama.

Možná v hlavě nosíš otázky a nenalézáš na ně odpověď.

Možná ti ostatní radí, jak bys měla nebo neměla kolem třicítky žít.

Možná hledáš knížku, která ti zpříjemní osamělé večery.

 • Pokud sis odpověděla ano a ještě ráda bereš život s nadhledem, tak věřím, že toto vše v knížce Dvanáct měsíců před a po, najdeš.

Knížka má 158 stran a je složená z mých blogových článků a fejsbukových a instagramových hlášek. Vybírala jsem je tak, aby si z nich každá z vás něco odnesla. Zasmála se i zamyslela. Potvrdila si, že teď ta jízdá začíná a je dobré se občas nebrat příliš vážně.

Jsi zvědavá, jak to uvnitř knížky vypadá? Jen nakoukni...

 

Co ti kniha přinese do života?

 • Pochopení, že jsi dokonalá ve své nedokonalosti.
 • Odhodlání plnit si své nejtajnější sny a přání.
 • Chuť se sama sobě zasmát.
 • Uvědomění, že na své strachy nejsi sama.
 • Vděčnost za to, co máš.
 • Podporu, že je v pořádku žít pouze tak, jak to sama cítíš.
 • Odvahu dát sama sebe na první místo a přestat se trápit tím, co si myslí ostatní.

Kniha tě naladí na pohodovou vlnu a zažehne v tobě plamen touhy. Touhy žít si život podle svého. Protože tvoje chvíle nastává právě TEĎ.

Kniha tu je pro tebe pouze za 199 Kč + poštovné a balné

Kdo je autorka knihy Daniela Vaněčková?

Až na přelomu třicítky jsem začala poslouchat své vnitřní pocity a naplno popustila uzdu své kreativitě. A začaly se dít věci!

Založila jsem blog podporující ženy kolem třicítky. Podávám zde ženám pomocnou ruku a na jejich (mnohdy nelehkou) životní cestu kladu okvětní lístky humoru, naděje a nadhledu.

Chci s tebou sdílet svůj vnitřní svět a osobní příběhy, protože věřím, že příběhy inspirují, motivují a nakopávají ke změně.  Ukážu ti, jak si užít ten přerod dívky v ženu. Jak se netrápit věkem 30+ , ale naopak si ho naplno užívat. 

 

Co o knížce říkají nadšené čtenářky?

Už jsem knihu třikrát darovala, kousek přečetla, teď budu darovat počtvrté a tu pátou si nechám, protože ji prostě musím mít doma :-D:-D:-D I když jsem teda dýl jak rok "po" ;-)
Vendula R.
Od příchodu z práce jsem ji ještě nepustila z ruky, na víkend moc nezůstane 😃 a tlemim se furt, až mi nadskakují moje dvě pesanky na posteli 🤣
Eva
Znáte takové ty knihy, co se nehodí číst v tramvaji (teda šalině), protože u nich chvíli slzíte smíchy, pak hned dojetím a vzápětí zase smíchy, a pořád se to střídá dokolečka, takže vypadáte jako šílenec? Jo, tušíte správně moji pointu, tahle třicítková mezi ně patří. Jenom s tím rozdílem, že s každou další stránkou vám začne být úplně jedno, jak u čtení vypadáte. Protože Daniela vás strhne s sebou na vlnu toho, jak je boží být svá a přirozená, užívat si to a na nic si nehrát. Je to srdcovka pro všechny třicítky, skorotřicítky i potřicítky. Pro všechny trhlý holky, co si chtějí plnit sny, co jsou nedokonale dokonalý, co se odvážně pustí do vztahu, i když třeba mají trochu strach; co rády mačkají beďary a nestydí se za to; co si klidně po dvaceti letech zapaří v obýváku na Lunetiky. Po dočtení vám bude znít v hlavě několik retro melodií, na rtech se usadí připitomělý zamilovaný úsměv a knihu si uložíte na čestné místo v knihovničce (pokud rovnou nenalistujete na stranu jedna a nezačnete číst znovu od začátku). Budete chtít vyskočit z gauče a žít, jít na rande (ať jste čerstvě single nebo máte tři děti), obejmout svýho psa, muže i samu sebe, najít si každý den důvod k radosti. A jako bonus už si nemusíte lámat hlavu s dárky pro kamarádky, kterým tacháč života právě naměřil (nebo brzy naměří) tohle parádní číslo. A že na něm zatím žádné parády nevidí? Tak tím spíš je pro ně Dančina kniha MUST HAVE. 🙂
Martina Hudečkováwww.sperkarka-textu.cz
Dobrý den, musím Vám poděkovat, v pátek mi kniha přišla a u čtení se opravdu bavím, jako bych viděla sebe 😊
Petra T.
Danielko, děkuji vám za perfektní knížku. Vzhledem k tomu, že mi 30tka taky klepe na dveře, tak mě už dlouho nepobavilo nic tak jako vaše knížka a že jsem se s ní opravdu smála od začátku do konce a bylo mi upřímně jedno, že se hlasitě směju a chichotám v čekárně u doktora. Ostatní si museli myslet, že jsem totální pako 🙈😂 přeji vám, ať se vám v životě daří a ještě jednou děkuji za perfektní knihu!
Martina E.

Honí se ti hlavou ještě nějaké otázky?

 • Jedná se o e-book nebo tištěnou knihu?
  Kniha Dvanáct měsíců před a po je tištěná a voní papírem. Můžeš si ji brát do postele, vozit na dovolenou, zabalit jako krásný dárek nebo si s ní udělat selfíčko :)
 • Kdy ke mně přilétne poštovní holubice?
  Co nejdříve :) Kniha bude odeslána v bublinkové obálce nejpozději 7 dnů poté, co dorazí platba.

Napadají tě další otázky? Písni mi na daniela@danielavaneckova.cz a já ti odpovím co nejdříve :)

Moc se těším, až se společně se mnou začteš do řádků knihy Dvanáct měsíců před a po a necháš se unášet příběhy a myšlenkami, které se honí hlavou (téměř) každé ženě kolem třicítky...

Řekni „ANO“ knížce, která tě dostane! :)