Objednávka e-booku

Žárlivost: dobrý sluha, ale zlý pán?

8+1 krok, jak ji překonat jednou provždy

Ano, objednávám si e-book Žárlivost: dobrý sluha, ale zlý pán? (8+1 krok, jak ji překonat jednou provždy) a souhlasím s následujícím:

 • ANO
  Vyplněním formuláře a stisknutím tlačítka "odeslat" si objednávám e-book Žárlivost: 8+1 krok, jak ji překonat jednou provždy.
 • ANO
  Je mi známo, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po připsání peněz na účet.
 • ANO
  Chápu, že v tomto e-booku dostanu ucelené a detailní informace o tom, jak přemoci žárlivost. Zároveň vím, že samo od sebe se nic nestane, a aby mi informace z e-booku byly prospěšné, musím je uvést do praxe a pustit se do akce.
 • ANO
  Těším se na to, že společně s e-bookem získám i hodnotné bonusy.

Uplatni v objednávce slevový kód " koncime " a e-book získáš o 50% levněji!

Tvoje spokojenost je pro mě důležitá! Pokud tě obsah e-booku neosloví, nabízím garanci vrácení peněz. Stačí mi napsat do čtrnácti dnů od jeho zakoupení a já ti bez dotazů pošlu peníze zpět.

Díky ebooku jsem si víc začala vážit mého vztahu s manželem, uvědomila jsem si, jaký poklad doma mám. A jak moc jsem se od svého prvního vážného vztahu posunula vpřed a stala se lepším člověkem. Pokud vás žárlivost sžírá, jako mne dříve, tenhle ebook je skvělý první krok, jak s ní zatočit! Najdete tu praktické rady z několika oblastí - ať už jste více duchovně nebo praktičtěji založení, pro každého má Daniela tip. Kdybych tohle četla před lety, ušetřila bych si spoustu sebedestruktivních myšlenek, sžíravých pocitů a hysterických scén.
Lucie Machutováwww.luciemachutova.cz

Máš jakékoliv dotazy k objednávce?

Napiš mi na daniela@danielavaneckova.cz 

Jsem tu pro tebe a ráda ti pomohu.