Objednávka e-booku

Pozvi spokojenost do svého života aneb když ti dá život citróny, udělej si citronádu.

 • ANO
  Vyplněním formuláře a stisknutím tlačítka "odeslat" si objednávám e-book Pozvi spokojenost do svého života aneb když ti život nadělí citróny, udělej si citronádu.
 • ANO
  Je mi známo, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po připsání peněz na účet.
 • ANO
  Chápu, že v tomto e-booku dostanu ucelené a detailní informace o tom, jak objevit a udržet svou životní spokojenost. Zároveň vím, že samo od sebe se nic nestane, a aby mi informace z e-booku byly prospěšné, musím je uvést do praxe a pustit se do akce.
 • ANO
  Těším se na to, že společně s e-bookem získám i hodnotné bonusy.

Tvoje spokojenost je pro mě důležitá! Pokud tě obsah e-booku neosloví, nabízím garanci vrácení peněz. Stačí mi napsat do čtrnácti dnů od jeho zakoupení a já ti bez dotazů pošlu peníze zpět.

I když už věkem v OP nepatřím do klubu třicátnic, tato kniha mi byla příjemným pomocníkem i průvodcem po mém složitém rozchodu. Knihu jsem přečetla jedním dechem a v některých situacích mi pomohla najít jiný úhel pohledu. Také mi znovu potvrdila to, co už jsem cítila: nevzdávat se. I ve složitých situacích musíte jít dál, hledat nové cesty. Klidně se na chvíli pozastavit a nabrat sil, abyste s o to větší chutí znovu vpluly do života.
Alena Harnováwww.balikidi.cz

Máš otázky - potřebuješ poradit?