Pápá 2018, vítej 2019!

A je to tu! Další rok (téměř) v nenávratnu.

Konec roku bývá většinou ve znamení bilancování. Zastavte se na chvíli, odsuňte mísu s cukrovím, které už vám stejně určitě nechutná, vemte tužku a papír (ať to vidíte hezky černé na bílém nebo modré na bílém nebo červené na bílém. No prostě záleží na tom, jakou propisku máte) a sepište si, co se vám letošní rok povedlo a na co jste nejvíce pyšné.  Pro tuto příležitost jsem pro vás vytvořila checklist „Pápá 2018, vítej 2019“. Vytiskněte si ho, vyplňte a nalaďte se na nadcházející rok.

Tenhle rok byl prostě boží :)

Nevím čím to je, ale mám poslední roky pocit, že můj život je čím dál lepší. Snad to nezakřiknu a bude to tak i nadále :) Ano, staly se mi i hodně nepříjemné věci a řešila jsem situace, které bych nikomu extra nepřála… ale suma sumárum mi to spoustu dalo a proto i letos musím říct „hey roku 2018, byl jsi skvělý!“ a těším se, co přinese ten další :)

A co že mi přinesl ten letošní?

  • Klub třicátnic oslavil 2. narozky a na oslavu jsem vydala svou první tištěnou knížku. V hlavě mám teď tolik dalších nápadů, že úplně cítím, jak se mi nafukuje (snad nepraskne :D )
  • Naše facebooková komunita vzrostla už na více než 4 tisíce skvělých žen.
  • Navzdory svátkům jsem shodila přesně 0,5 kg (za rok je to velmi slušný výkon). Když to tímto tempem půjde dál, tak bych cca v 60 mohla mít výstavní figuru.
  • Netušila jsem, že někdy budu tak „hladová“ po vzdělání. Ale pořád něco studuju, absolvuju různé kurzy a každá nová znalost nebo zkušenost mě neuvěřitelně nakopává a já jenom zírám na ten skrytý potenciál, který jsem při klasickém školním vzdělávání teda fakt neobjevila.
  • Vyklidnila jsem se – jakýsi vnitřní pnutí, nervozita a stres mě provázely snad celý život. A letos? Došlo mi, že jsem mnohem víc v pohodě, neřeším (většinou) kraviny a nic mě tak snadno nerozhází. Zároveň, když jsem se svými blízkými, snažím se náš společný čas využít na maximum. Ptát se, naslouchat a nedržet u toho v ruce telefon. Je to mnohem těžší, než jsem čekala, ale dá se :) Je totiž smutný, když jdu posedět s kámoškou a ona musí třetinu času nutně odepisovat někomu jinýmu. A co nechceš, aby druzí dělali tobě...
  • Cestovala jsem – moje nohy toulavý navštívily New York, Itálii, Kypr, Kos i spoustu krásných míst v naší republice. A v roce 2019? Na první čtvrtletí už mám koupené letenky do Paříže a Izraele :)

Jsem za letošní rok tak vděčná, že se to snad ani slovy nedá popsat.

Pokud máte pocit, že váš letošní rok nešel tak úplně podle plánů nebo už si vlastně ani nepamatujete, co se událo, stáhněte si následující PDF – „Pápá 2018, vítej 2019“ a sesumírujte si vaše úspěchy a následně výzvy na příští rok. Uvidíte, že vás to nabudí a natěší na ten nastávající rok.

PS: díky, že jste tu se mnou a nemůžu se dočkat, co společného nám ten příští rok přinese :) Dle čínského horoskopu to bude rok vepře :) Neznamená to, že se k sobě máme chovat jak prasata, právě naopak – následující rok má být šťastný a pohodový, plný radosti, přátelství a lásky.

Daniela Vaněčková
„Pomáhám ženám objevit to kouzlo, které se skrývá ve věku majícím trojku na začátku. Poznáváme společně éru plnou sebevědomí, elánu, tvůrčí energie, překonávání strachů a najití sama sebe. Jsem žena, která s příchodem třicítky roztáhla svá křídla a nasává plnými doušky krásy života.” Můj osobní příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-booku 5 důvodů, proč je překročení třicítky nejlepší fází v životě ženy. >> a zároveň e-booku Žárlivost: dobrý sluha, ale zlý pán? >> a také tištěné knihy Dvanáct měsíců před a po >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.