Jedinečný měsíční sebepečující program, který tě podpoří na tvé cestě k laskavosti sama k sobě. 

Sebelaskavý máj 2022

„Jestliže se zrnko písku může proměnit v perlu,  jen si představte, co byste mohli vytvořit, kdybyste živili vaši mysl každodenní sebeláskou“.

Ralph Smart

 • Díváš se na sebe zamračeně do zrcadla a hlavou ti běží, co vše bys na sobě chtěla změnit?
 • Pendluješ mezi prací, rodinou a domácností, a večer padáš únavou do postele, takže nemáš absolutně žádné pomyšlení a prostor na to, abys věnovala chvilku sama sobě?
 • Máš pocit, že si nezasloužíš nic navíc?
 • Trápí tě výčitky svědomí, když řekneš "ne" a bojíš se požádat ostatní o pomoc?
 • Vnímáš, že doma, ve vztazích, v práci… vše leží pouze na tvých bedrech?

 • Je tvůj život naplněný jenom povinnostmi a máloco ti přináší radost?

 • Nejdříve uspokojíš potřeby všech ostatních a až pak možná zbyde čas na tebe?

Sebelaskavost je alfou i omegou života. U ní všechno končí i začíná. Pokud budeš jednat s laskavostí sama k sobě, nikdy se ti nestane:

 • Že se odpojíš sama od sebe a ztratíš tak radost ze života.
 • Že budeš pro ostatní dělat první poslední, zatímco oni se k tobě otáčejí zády.
 • Že nebudeš znát svou hodnotu.
 • Že bude vše ležet pouze na tvých bedrech.

Co se ti ale zaručeně stane:

 • Postavíš se do své sily.
 • Přestaneš na sebe tlačit, jet na sílu a řešit banality.
 • Slovní spojení "nemám čas" vyměníš za "ráda to pro sebe udělám".
 • Budeš se cítit jistější v kramflecích, protože tvůj vnitřní hlas tě nebude podkopávat.
 • Zvládneš se za sebe postavit, říct ne a nastavit si hranice.
 • Zbavíš se pocitu, že si "to" nezasloužíš, protože kdo jiný si to zaslouží, když ne ty?!

Možná večer padáš únavou do postele a v hlavě se ti honí, co vše jsi zase nestihla. Přijdeš si neschopná, nic ti nepřináší radost a ještě sis svou frustraci vykřičela večer na dětech. Jsi neustále ve stresu, se stresem vstáváš i usínáš, snídáš i obědváš. Kdyby jenom měl den aspoň 30 hodin a ty na sebe aspoň chvilinku času. Jenom tak být sama se sebou, aniž by pořád po tobě někdo něco chtěl.

Partnerský život taky nestojí za nic, jsi ráda, že si s mužem denně vyměníte pár slov o chodu domácnosti, ale kdy jste si spolu naposled popovídali a přitulili se? Tak tohle je ten dospělácký život?! Kvůli tomu jsi studovala a každé léto hubla do plavek? 

POJĎ TO ZMĚNIT!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co kdybych ti řekla, že:

... je možné a naprosto v přirozené, abys pravidelně usínala s úsměvem a pocitem, že dnešní den stál fakt za to! 

... je samozřejmé, že se během dne zastavíš a zjistíš, co právě TY teď potřebuješ.

... u tebe všechno končí i začíná - spokojenost tebe i tvé rodiny a to tím, že začneš poslouchat i své potřeby.  Abys mohla rozdávat lásku a radost ostatním, musíš ji nejdříve dopřát sobě - z prázdné nádoby totiž nenabereš.

Moje cesta k sebelaskavosti byla hodně trnitá, jako spousta žen jsem trpěla takovým tím rozdavačským komplexem, kdy bych se pro druhé rozdala, udělala vše pro to, aby se nenamáhali, nestresovali a hlavně vše zařídím, udělám, obstarám sama, jenom abych nikomu nemusela říkat o pomoc, i když to často znamenalo, že jsem padala na čuňu.

Nejen, že jsem si neuměla říct o pomoc, ale taky jsem neuměla říct ne, když po mně někdo něco chtěl a já na to neměla kapacity. Neuměla jsem odvolat schůzku s kamarádkou, i když jsem byla úplně grogy a nakonec jsem si to neužila a večer ulehala s neuvěřitelným bolehlavem. Neuměla jsem říct ne, když v práci hledali nějakého obětního beránka na úkoly, které nikdo nechtěl dělat. A když už jsem to ne řekla, tak jsem z toho následně měla špatný svědomí a můj mozek mi začal předhazovat, že by se mi nic hrozného nestalo, kdybych to odkývala, co jsem to za člověka a teď mě teda nikdo nebude mít rád a nebude si se mnou chtít hrát, když nejsem pořád dostupná.

Ale víš ty co? Pochopila jsem, že není důležité, aby mě měli rádi ostatní a to jenom na základě toho, že jim budu neustále po ruce; to fakt není láska - ani partnerská, kamarádská, kolegiální. Když tě má někdo rád, tak to je na základě toho, že ty jsi ty, se všemi kladnými i zápornými vlastnostmi jsi sama sebou. Ne proto, že se sebou necháš zametat.

A hlavně, i kdyby tě čistě teoreticky (protože to je krajně nepravděpodobné), ale bavíme se teď čistě teoreticky, tak i kdyby tě nikdo okolo tebe neměl rád, tak je tu pořád jedna osoba, jejíž láska k tobě je nejdůležitější. A tou osobou není tvoje maminka. Tou osobou jsi ty.

Srdečně tě zvu do sebepečujícího měsíčního programu Sebelaskavý máj

 • Ukážu ti, že je v pořádku si během dne vyčlenit pár minut volna a věnovat se sobě.
 • Předvedu ti praktické ukázky kotviček pohody, které ti zaberou pár minut denně, ale jejich účinky jsou ohromné, takže tě bude bavit si jimi zpříjemňovat život.
 • Nasměruju tě k tomu, aby ses na sebe začala dívat láskyplnýma očima a viděla, jaká seš čupr kost.
 • Den co den po dobu 31 dní ode mě dostaneš tip na utvrzení laskavosti sama k sobě.
 • Poznáš nádherné kouzlo toho, jaké to je, když se s láskou opečováváš.
 • Přestaneš na sebe tlačit, jet na sílu, řešit banality a trestat se.
 • Slovní spojení "nemám čas" vyměníš za "ráda to pro sebe udělám".
 • Budeš se cítit jistější v kramflecích, protože tvůj vnitřní hlas tě nebude podkopávat a zároveň se za sebe budeš umět postavit, říct ne a nastavit si hranice.
 • Zbavíš se pocitu, že si to nezasloužíš - protože, kdo jiný si to zaslouží, když ne ty?
Přeji všem ženám, aby laskavost k sobě samé přestala být výzvou, ale stala se běžnou součástí vašich životů. Sebelaskavá výzva je moc hezký začátek.
Hana Baroňováúčastnice 1. běhu Sebelaskavého máje

Kdo tě programem provede?

Čau krásko, jmenuji se Daniela Vaněčková, jsem autorka projektu Klub třicátnic (založen v roce 2016) a Mindset kouč zaměřující se na práci se sebelimitujícími přesvědčeními a sebelaskavostí.

Moje cesta k laskavosti k sobě samé byla hodně trnitá. Měla jsem pocit, že jako samostatná žena musím být v jednom kole a že slovní spojení "nemám čas" mě řadí mezi společenskou elitu :)

Po narození mého syna se moje potřeby odsunuly až na stopadesátoudevátou kolej a cítila jsem se dosti frustrovaná.

Naštěstí jsem začala poslouchat svou výstražnou kontrolku "není mi v tom nějak dobře" a učila se být k sobě laskavější; ptát se sama sebe, jak se v které situaci cítím, co bych teď potřebovala, čeho mám málo a čeho naopak až moc.

A hlavně jsem se přestala šikanovat za věci a situace, které jsem mohla udělat lépe nebo jsem je úplně nezvládla - jak ráda říkám -nakopala jsem do zadku vnitřního kritika :)

Moc si přeji na ulicích vidět rozzářené tváře žen, které jsou se sebou spokojené, autentické a plní si své nejtajnější sny. Funguje to totiž jako bumerang - daruj úsměv a on se ti zaručeně vrátí :)

Co o mé práci říkají účastnice Sebelaskavé výzvy?

Jak bude Sebelaskavý máj probíhat?

Po uhrazení faktury ode mě dostaneš e-mail s přístupem do uzavřené fejsbukové skupiny, kde na tebe bude čekat úvodní video a následně od 1. 5. do 31. 5. v ní každý den zveřejním nějakou výzvu, zamyšlení, tip, inspiraci (ať už v psané formě nebo ve formě krátkého videa), které tě povedou na tvé sebelaskavé cestě.

Samozřejmostí je bezpečný kruh fcb skupiny, která tě podrží a požene dál, a má podpora a vhled po celou dobu trvání programu.

Aby to bylo vyvážené, tak celý měsíc se budou střídat praktické bloky s těmi relaxačními. Uvědomující a pohodové. Všechny budou mít ale společného jmenovatele – tebe.

Jako Mindset coach samozřejmě zařadím i koučovací otázky a techniky, abys mohla jít hlouběji a podívat se do sebe.

Program není časově náročný. Zabere ti denně pár minut, ale rozzáří tě na dlouhé hodiny dopředu. 

A především - bude to pořádná jízda! Plná smíchu, nadhledu a sálající energie.

 

Sebelaskavost ovlivňuje všechny sféry tvého života. Ukazuje se ti v tom, jak vnímáš svou hodnotu a jak umíš říct "ne" a nastavit si hranice. V tom, jestli si v kažodenním shonu na sebe uděláš čas a opečuješ se. Ovlivňuje i to, jak zvládáš konflikty a nepříjemné situace. To, jakým způsobem se na sebe díváš do zrcadla. Jak o sobě přemýšlíš a co ti našeptává tvůj vnitřní kritik.

Sebelaskavost je základ spokojeného a naplněného života. Pokud k sobě nebudeš laskavá, ovlivní to i tvůj vztah s mužem a dětmi. Tvé postavení v práci. Tvou životní úroveň i kvalitu spánku.

Možná už sis několikrát kladla otázku, jak je možné, že někteří lidé se vláčí jak bez života a jiným hrají v očích radostné plamínky. Není to způsobeno žádným kouzlem nebo životními ranami, ale jejich vnitřním nastavením - tím, jak jsou k sobě laskaví - jak o sobě mluví, smýšlí, co pro sebe dělají, jak se vnímají a jak díky tomu všemu (krásně) žijí!

 

Abych tě maximálně podpořila, součástí programu jsou báječné bonusy:

1h koučinku

Bonus k nezaplacení :)

V průběhu Sebelaskavého máje, tedy po celý měsíc, máš možnost se mě zeptat na cokoliv, co tě v otázce sebelaskavosti napadne. A já ti odpovím, poradím, pomůžu, povzbudím, podržím.

Ukážu ti, jak díky laskavému přístupu sama k sobě budeš mnohem spokojenější a naplněnější.

Po skončení programu si spolu naplánujeme hodinové koučovací setkání, kde podrobněji probereme věci, které tě na poli sebelaskavosti trápí a ukážeme si, jak se jimi nenechat ovládat a zvládnout je s grácií.

deník radosti

Deník radosti

Tištěná kniha v hodnotě 280 Kč, ze které si pravidelným zapisováním vytvoříš kroniku svých hezkých vzpomínek.

Deník slouží k zaznamenávání věcí a myšlenek, za které jsi vděčná, které tě potěšily, čím ses opečovala, co si chceš připomínat... 

Stejně tak je plný koučovacích otázek a zamyšlení, díky nimž se na sebe budeš dívat přívětivějším pohledem.

Je to opravdu úžasný pomocník na tvé sebelaskavé cestě a já ti ho teď pošlu ke vstupu do Sebelaskavého máje jako dárek, protože to úžasně doplňuje celý ten koncept a přeji si tě maximálně podpořit.

PDF 1 zásadní otázka

díky které si budeš život zase užívat naplno. 

Třístránkové PDFko, ve kterém ti položím jednu zásadní otázku a rozklíčuji ti v něm, proč je odpověď na ni tak důležitá a jak ti pomůže změnit tvůj život výrazně k lepšímu.

Toto PDF je samostatně neprodejné a doputuje ti do mejlu po uhrazení objednávky společně s přístupy do Sebelaskavého máje.

Kolik si mám připravit korunek?

Jediná investice s prokazatelnou návratností je ta do sebe. Sebelaskavou výzvu jsem pro tebe připravila za 1 200 Kč; tedy 39 Kč za jeden den výzvy.

K této stránce ses zřejmě dostala proto, že téma laskavosti sama k sobě tě táhne. Víš, že v něm máš rezervy. Víš, že si zasloužíš daleko víc.

Byla by škoda tuto jedinečnou příležitost promeškat a přijít tak o možnost chodit v létě kolem vody vyprsená a se širokým úsměvem na tváři :)

Koupíš si za 39 Kč raději jeden nekvalitní párek v rohlíku, kde párek neviděl maso ani z rychlíku; nebo sobě - svému tělu i duši dopřeješ něco mnohem, mnohem víc výživného? Něco, co tě naplní radostí na dlouhou dobu. Něco, díky čemuž budeš ráno vstávat s úsměvem. Něco, díky čemuž budeš obklopena kvalitními vztahy a objevíš (v sobě) život, který stojí za to žít...

Představ si, že by ses každý den probouzela i usínala s úsměvem na tváři, celý den prožila v lehkosti a naplnění. Nebyla bys v neustálém stresu a hlava ti nepraskala pod náporem toho všeho, co ještě "musíš".

Uměla bys pracovat se svým vnitřním kritikem i kritikou zvenku a nebrala by sis cizí názory osobně. Během dne by sis nacházela své malé kotvy relaxu a pohody. Tvůj postoj by se narovnal, tvůj krok nabyl sebevědomí.

Přitahovala bys okolí jako magnet. Tvůj muž by z tebe nemohl spustit oči. Tvůj šéf by se ti neodvážil dávat podřadné úkoly. Tvé děti by akceptovaly, že maminka potřebuje chvilku pro sebe. Tvůj svět by byl šťavnatý. Ano, to může být tvoje realita. Stačí jen chtít a udělat ten první krok...

 

Sebelaskavý máj je jen jednou za rok a 3. ročník startuje už za:

Napadají tě ještě další otázky?

Budu se mít po absolvování programu mnohem víc ráda?

Pokud ho budeš absolvovat s tímto cílem, tak určitě :) Plnění hýčkajících i bláznivých úkolů, inspirativních videí, praktických cvičení i motivačních citátů, a má podpora tě posune na tvé sebelaskavé cestě mnohem, mnohem dál. Kam až daleko záleží jen na tobě :) Na tom, jak aktivně se zapojíš a jednotlivé kroky zařadíš do života.

Co když nemám účet na fejsbuku?

Tak to si ho rychle založ :) Sebelaskavý máj je možné absolvovat pouze přes fcb uzavřenou skupinu.

Co v případě, že se nedozvím nic nového?

V tom případě se přihlásím do kurzu já k tobě, hehe! Znamenalo by to totiž, že jsi k sobě enormně laskavá a to by bylo bezva! Máš-li to tak, napiš mi zprávu na Facebook nebo e-mail na daniela@danielavaneckova.cz a já ti vrátím peníze. Do koruny.