Žárlíte a nemůžete si pomoct?

Už vás unavuje neustále kontrolovat svého partnera?

Chcete konečně žít ve spokojeném vztahu?

 • Svírá vás na hrudi při pomyšlení, kde a s kým je váš partner a proč se neozval?
 • Rozbuší se vám srdce, jakmile mu přijde sms od nežádoucí osoby?
 • Vyzvídáte neustále kde byl, co dělal a chytáte ho za slovo?
 • Trápí vás, že vám neprojevuje dostatek pozornosti?
 • Cítíte, že vám neustálé hádky a sžíravé pocity ničí život?
 • Chcete žít radostněji, ale nevíte, jak a kde začít?

Vím, jak vám je. I já jsem si prošla bolestným obdobím, kdy jsem podezřívala svého partnera a bála se, že si najde někoho jiného. Lepšího.

Když přišel domů později, než obvykle, v hlavě se mi rozehrál příběh. Kde a s kým asi byl?! Srdce mi zběsile bušilo, tlačilo mě na hrudi a zuby nehty jsem se bránila, abych se mu nepodívala do telefonu... ne vždy jsem to vydržela.

Vyčítala jsem mu, že už mě nemiluje a že se o mě nezajímá. Žila jsem v začarovaném kruhu trápení, výčitek a sebelítosti.

Naštěstí jsem z tohoto kruhu našla východisko a chci ho ukázat i VÁM!

Chcete, aby váš vztah vypadal takto?

Ale vypadá spíše takto?

Je na vině i vaše žárlivost?

Změňte to! Pohádkový život není pouze za odměnu. Takový život čeká na každého, kdo si přizná svá slabá místa, je ochoten na sobě pracovat a za svůj vztah bojovat!

Možná se poznáváte v některé z následujících situací:

 • Zažila jste ve vztahu velké zklamání a je pro vás těžké začít opět důvěřovat?
 • Bojíte se, že vám bude znovu ublíženo?
 • Jste ve střehu? Při každém zapípání sms na partnerově mobilu se vám začnou potit ruce a máte nastražené uši, když telefonuje ve vedlejší místnosti?
 • Kontrolujete jeho nové příspěvky, komentáře a přátele na sociálních sítích?
 • Zdá se vám, že ostatním věnuje více pozornosti, než vám?
 • Porovnáváte se často s jinými ženami?
 • Jste vyčerpaná, nervózní a máte toho už dost?

 

Pokud se vidíte alespoň v jednom bodě, čtěte dále...

Moc dobře tyto pocity totiž znám :(

 

Dnes jsem sama se sebou spokojená, dávám svým nejbližším volnost a svému partnerovi věřím, jak nikdy předtím. Dokážu konečně i ocenit a vážit si té důvěry, kterou on vkládá do mě.

Ale dříve by vám moje častokrát napuchlé oči, stovky posmrkaných kapesníků a kruhy pod očima z nevyspání, povyprávěly můj příběh samy...

Zažila jsem období, ve kterém jsem ostřížím zrakem pozorovala každý pohyb partnera. Hlídala jsem, kam se dívá, jakým tónem a s kým mluví.

Žárlila jsem na všechno a na všechny, kteří sklízeli partnerovu pozornost. Chtěla jsem, aby patřila bezvýhradně mně.

Když se mi jí nedostávalo, dělala jsem scény a demonstrativně jsem odcházela. Potřebovala jsem, aby mi neustále potvrzoval, že za NĚCO stojím.

Můžu vám říct, že když se takhle člověk chová často, tak nejen, že za vámi pak už nikdo nepoběží, ale dokonce velmi uvítá, když odejdete a nevrátíte se...

Naštěstí mi včas došlo, že tyto herecké výstupy mají jednoho společného jmenovatele - vnitří nejistotu, která na sebe navléká různé podoby - bolest, nervozitu, touhu po docenění...

Začala jsem na sobě pracovat a objevila několik jedinečných technik, díky kterým jsem se naučila zmírnit bušení srdce a umlčet ten zákeřný hlas v mé hlavě. Ten je den ode dne slabší a můj život kvalitnější.

Ptáte se -  kdo je ta „vyléčená“ žárlivka?

Jmenuji se Daniela Vaněčková.

Jsem žena, která překročením třicítky našla své životní štěstí. Objevila jsem ho totiž v sobě.

Do té doby mě sžíraly pocity méněcennosti a žárlivosti. Bylo mi nepohodlně v cizí společnosti a má šatní skříň obsahovala pouze černou barvu.

Došlo mi, že takhle dál fungovat nechci. Netoužím být nešťastná, utrápená a žít život někoho jiného.

Začala jsem na sobě pracovat. Vyšlapávala jsem si cestu za svými sny, zpracovávala své staré bolístky a momentálně jsem si ve svých kramflecích jistější, než kdy předtím.

Mou touhou je ukázat i ostatním ženám, že kouzlo všedních dní se skrývá v maličkostech. A každá, ano opravdu, každá z nás, si zaslouží modré z nebe a může být naprosto šťastná.

To byl můj hnací motor k tomu, abych pro vás všechny své zkušenosti a techniky, které mi k mé současné spokojenosti dopomohly, sepsala do e-booku:

Žárlivost: dobrý sluha, ale zlý pán?

8+1 krok, jak ji překonat jednou provždy

 

 

Co v e-booku najdete?

 • Můj naprosto autentický příběh, který jsem ještě nikdy s nikým nesdílela. Zjistíte tak, že když jsem žárlivost překonala já, pro vás to bude úplná hračka :)
 • Objevíte 8 kroků, díky kterým zatočíte se žárlivostí a podpoříte svou sebehodnotu.
 • Získáte praktické nástroje s jejichž pomocí uvidíte první výsledky okamžitě.
 • Budete mít mé pochopení a podporu.

 

Jak se vám líbí myšlenka, že byste o sobě mohla prohlásit, že jste opravdu šťastná?

Co kdybyste se cítila volná, jako pták? Měla spokojený vztah, zajímavé koníčky, podporující přátele i rodinu a partnera, který má vaši plnou důvěru?

Jakou hodnotu má vaše spokojenost?

 

 

Co vám e-book přinese?

Podpoříte svou osobitou ženskost

Budete mít mou plnou podporu

Objevíte klíč k vlastní spokojenosti

Získáte praktické nástroje, které vám na vaší cestě pomohou

Díké své (znovu)nalezené sebehodnotě budete zářit do všech stran

Obdiv vašeho partnera k vám bude strmě stoupat

Pokud vás žárlivost sžírá, jako mne dříve, tenhle ebook je skvělý první krok, jak s ní zatočit! Najdete tu praktické rady z několika oblastí - ať už jste více duchovně nebo praktičtěji založení, pro každého má Daniela tip. Kdybych tohle četla před lety, ušetřila bych si spoustu sebedestruktivních myšlenek, sžíravých pocitů a hysterických scén.

Lucie MachutováZažraná máma, hrdá žena svého muže. Ukazuje moderním mámám a tátům jak zůstat cool a zároveň věnovat svým dětem hřejivou náruč kontaktního rodičovství

 

 

Kolik e-book stojí?

Chci vás na té trnité cestě co nejvíce podpořit a z toho důvodu je tento e-book pro vás připraven za 380 Kč.

Je to moc nebo málo? Jsem si jistá, že tato cena je velmi nízká vzhledem k tomu, co vám e-book přinese. A víte proč?

Vím totiž, jaké to je v noci nespat a snažit se zahnat ty černé myšlenky. Vím, jaký stres způsobí příchozí zpráva od „nežádoucí“ osoby. Vím, jaké to je, být se sebou nespokojená...

A hlavně dnes už vím, že to všechno způsobují naše špatné zkušenosti, zažité vzorce a nízká sebedůvěra. Zároveň jsem přesvědčená o tom, že toto vše je v hlavě a mozek je sval, který dokážeme přeprogramovat.

Celým e-bookem vás bude doprovázet můj autentický příběh, po jehož přečtení pochopíte, že když jsem žárlivost dokázala přemoct já, tak to zvládne opravdu každý :)

 

Volba je pouze na vás!

 • Můžete si dát tři menu ve fastfoodu.
 • Koupit dvě kávy a zákusek ve Starbucks.
 • Pořídit si jednu koženkovou lodičku.

Nebo pro sebe můžete udělat mnohem více. Můžete změnit váš život k lepšímu. To má nevyčíslitelnou hodnotu.

 

Nyní se pohodlně usaďte, zavřete oči a představte si, že jste sama se sebou spokojená, líbíte se sobě i svému okolí. Váš partner si vás váží a chce s vámi trávit více času. A jako bonus máte kolem sebe pouze lidi, kteří vás podporují a jsou vám přínosem. Vy se usmíváte, záříte do všech stran a je vám na světě tak nějak lehčeji...

To vše může být vaše realita po přečtení tohoto e-booku.

 

 

Co vše s e-bookem získáte?

Za cenu 380 Kč získáte nejen e-book, ale připravila jsem pro vás ZDARMA i bonusy, které vás podpoří na vaší jedinečné cestě.

Pracovní listy

Teorie je super, ale aby se váš život rozpohyboval tím správným směrem, je potřeba pustit se do akce. Jednotlivé úkoly zmíněné v e-booku jsou rozepsané v těchto pracovních listech. Vytiskněte si je a uvedené body si vypracujte přímo v nich. Zastavení, zamyšlení a sepsání jednotlivých kroků na papír vám pomůže při uvědomění si důležitých věcí.

Tahák do kapsy

Abyste měla všechny zásadní myšlenky z e-booku vždy po ruce.

Doživotní aktualizace

Pokud napíšu novou verzi nebo budu e-book a jeho bonusy výrazně aktualizovat, vy je ihned získáte ZDARMA. Jednoduše vám e-mailem pošlu odkaz na stažení nové verze e-booku nebo jednotlivých bonusů. Budete mít tedy neustále ty nejnovější informace.

100% garance spokojenosti

Pokud si e-book přečtete a zjistíte, že informace v něm obsažené pro vás nejsou hodnotné a ve svém životě je nevyužijete, napište mi na e-mail do 14 dní od objednávky a já vám bez jakýkoliv otázek vrátím peníze za e-book v plné výši zpět.

Tento ebook jsem přečetla jedním dechem. Téma žárlivosti, které dokáže lidem pořádně znepříjemnit život, je zde popsané lehce a s nadhledem. Daniela upřímně popisuje svůj vlastní příběh s žárlivostí a sdílí účinné tipy, jak žárlivost překonat. Jestliže se chcete žárlivosti zbavit jednou provždy a k tomu ještě navíc získat praktický návod, jak si zvýšit sebevědomí a jak pozitivně pracovat se svou myslí, tento ebook vám tohle vše pomůže dosáhnout. Moc se mi líbí!

Pavla Heřmanovskáwww.pavlahermanovska.cz

Tento eBook je skvělým návodem, jak si v sobě zpracovat žárlivost. Velmi mě zaujala autorčina autentičnost, kdy si sama autorka uvědomila přes veškeré její těžkosti, kterými si musela projít, že její žárlivost vedla akorát k nenaplněnému životu plný strachu o svého partnera. Velmi hezky je napsán tento ebook a jeho užitečné rady a tipy jak žárlivost přijmout a nechat ji odejít z našeho života a začít konečně žít plnohodnotný a šťastný život. Moc autorce děkuji, že jsem měla příležitost si tento ebook přečíst. Přeji mnoho spokojených žen po jeho přečtení :)

Žanet PrejdováPoradenství v oblasti ,, JAK ŽÍT SVŮJ ŽIVOT ŠŤASTNĚ A BEZ ZÁBRAN ,, z hlediska KARMICKÉ ASTROLOGIE, KARMICKÉ NUMEROLOGIE a OSOBNOSTNÍHO ROZVOJE. www.zanetprejdova.cz

Možná vás ještě napadá několik otázek

 • Znamená to, že po přečtení e-booku již nebudu mít problém se žárlivostí a sebepodceňováním?

To vám bohužel zaručit nemohu. I v tomto případě platí, že „bez práce nejsou koláče“. Věřím, že po přečtení e-booku objevíte spoustu „aha“ momentů a začnou vám mnohé věci dávat smysl. Ovšem, aby se váš život začal ubírat jiným směrem, je potřeba pro to i něco udělat. Z tohoto důvodu jsem pro vás připravila několik úkolů a pracovní listy, abych vás co nejvíce podpořila.

 • Tyto informace si najdu na internetu

Ano, o žárlivosti toho již byla napsána spousta. Já pro vás sepsala konkrétní kroky, které pomohly mně. Ušetříte si spoustu hodin hledání informací na internetu a po přečtení mého příběhu vám garantuji, že budete ujištěné o tom, že když jsem to zvládla já, zvládnete to i vy :)

 • Co v případě, že se nedozvím nic nového?

I to je možné. Vaše spokojenost je pro mě velmi důležitá, proto vám garantuji vrácení peněz bez zbytečných otázek, pokud mi napíšete do čtrnácti dnů od objednávky. Nemáte tedy co ztratit ;)

 • Co když to mám naopak, nejsem ta žárlivá, ale naopak ta, na kterou se žárlí? 

Myslela jsem i na ty z vás, kteří žijí po boku žárlivého partnera a jedna část e-booku je věnována právě tomuto tématu.

 • Jak postupovat v případě, že mi bude něco nejasného?

Dala jsem si velmi záležet na tom, aby byl text srozumitelný. Pokud se však vynoří jakékoliv dotazy nebo problémy, napište mi na e-mail: daniela@danielavaneckova.cz a já je s vámi ráda vyřeším.

 

Nyní máte jedinečnou šanci udělat něco se svým životem, zbavit se strachu, podrážděnosti a dalších nepříjemných pocitů.

Pokud právě teď cítíte, že TO je to ONO. Pokud cítíte, že život je nádherný a stojí za to si ho užívat se vším všudy - vyražte do akce!

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT hned TEĎ a získejte tento jedinečný e-book se všemi bonusy za skvělou cenu.

 

Dnes jsem se svým životem spokojená a jsem přesvědčená o tom, že vy můžete být taky ;)

Daniela Vaněčkováwww.danielavaneckova.cz

Máte jakékoliv dotazy nebo chcete s něčím poradit?

Napište mi na daniela@danielavaneckova.cz