Prodej e-booku Žárlivost končí už za:

Uplatni v objednávce slevový kód " koncime " a e-book získáš o 50% levněji!

Žárlíš a nemůžeš si pomoct?

Už tě unavuje neustále kontrolovat svého partnera?

Chceš konečně žít ve spokojeném vztahu?

 • Svírá tě na hrudi při pomyšlení kde a s kým je tvůj partner a proč se neozval?
 • Rozbuší se ti srdce, jakmile mu přijde sms od nežádoucí osoby?
 • Vyzvídáš neustále kde byl, co dělal a chytáš ho za slovo?
 • Trápí tě, že ti neprojevuje dostatek pozornosti?
 • Cítíš, že ti neustálé hádky a sžíravé pocity ničí život?
 • Chceš žít radostněji, ale nevíš jak a kde začít?

Vím, jak ti je. I já jsem si prošla bolestným obdobím, kdy jsem podezřívala svého partnera a bála se, že si najde někoho jiného. Lepšího.

Když přišel domů později, než obvykle, v hlavě se mi rozehrál příběh. Kde a s kým asi byl?! Co dělal? Srdce mi zběsile bušilo a tlačilo mě na prsou tak prudce, že jsem si myslela, že to už nerozdýchám. Zuby nehty jsem se bránila, abych se mu nepodívala do telefonu... A ne vždy jsem to vydržela.

Vyčítala jsem mu, že už mě nemiluje a že se o mě nezajímá. Žila jsem v začarovaném kruhu trápení, výčitek a sebelítosti.

Naštěstí jsem z tohoto kruhu našla východisko a chci ho ukázat i TOBĚ!

 

Chceš, aby tvůj vztah vypadal takto?

 

Ale vypadá spíše takto?

Je na vině i tvoje žárlivost?

Změň to! Pohádkový život není pouze za odměnu. Takový život čeká na každého, kdo si přizná svá slabá místa, je ochoten na sobě pracovat a za svůj vztah bojovat!

Možná se poznáváš v některé z následujících situací:

 • Zažila jsi ve vztahu velké zklamání a je pro tebe těžké začít opět důvěřovat?
 • Bojíš se, že ti bude znovu ublíženo?
 • Jsi ve střehu? Při každém zapípání sms na partnerově mobilu se ti začnou potit ruce a máš nastražené uši, když telefonuje ve vedlejší místnosti?
 • Kontroluješ jeho nové příspěvky, komentáře a přátele na sociálních sítích?
 • Zdá se ti, že ostatním věnuje více pozornosti, než tobě?
 • Porovnáváš se často s jinými ženami?
 • Jsi vyčerpaná, nervózní a máš toho už dost?

 

Pokud se vidíš alespoň v jednom bodě, čti dále...

Moc dobře tyto pocity totiž znám :(

 

Dnes jsem se svými pocity v pohodě, dávám svým nejbližším volnost a svému partnerovi věřím, jak nikdy předtím. A když se někdy přeci jen objeví nějaký ten červíček pochybů, zvládnu ho utlumit, aby neměl šanci mi nasadit brouka do hlavy. Dokážu konečně i ocenit a vážit si té důvěry, kterou můj partner vkládá do mě. Už si nemyslím, že to, že mi věří a nechává mě volně "dýchat" znamená, že mě nemá dostatečně rád. Dříve mi to tak přišlo - podle sebe jsem soudila jeho.

Moje častokrát napuchlé oči, stovky posmrkaných kapesníků a kruhy pod očima z nevyspání, by ti povyprávěly můj příběh samy...

Zažila jsem období, ve kterém jsem ostřížím zrakem pozorovala každý pohyb partnera. Hlídala jsem ho, kam se dívá, jakým tónem a s kým mluví.

Žárlila jsem na všechno a na všechny, kteří sklízeli partnerovu pozornost. Chtěla jsem, aby patřila bezvýhradně mně. Když se mi jí nedostávalo, dělala jsem scény a demonstrativně jsem odcházela. Potřebovala jsem, aby mi neustále potvrzoval, že za NĚCO stojím. Můžu ti říct, že když se takhle člověk chová často, tak nejen, že za tebou pak už nikdo nepoběží, ale dokonce velmi uvítá, když odejdeš a nevrátíš se...

Naštěstí mi včas došlo, že tyto herecké výstupy mají jednoho společného jmenovatele - vnitří nejistotu, která na sebe navléká různé podoby - bolest, nervozitu, touhu po docenění...

Začala jsem na sobě pracovat a objevila několik jedinečných technik, díky kterým jsem se naučila zmírnit bušení srdce a umlčet ten zákeřný hlas v mé hlavě. Ten je den ode dne slabší a můj život kvalitnější.

Ptáš se -  kdo je ta „vyléčená“ žárlivka?

Jm\"\"enuji se Daniela Vaněčková.

Jsem žena, která překročením třicítky našla své životní štěstí. Objevila jsem ho totiž v sobě.

Do té doby mě sžíraly pocity méněcennosti a žárlivosti. Bylo mi nepohodlně v cizí společnosti a má šatní skříň obsahovala pouze černou barvu.

Došlo mi, že takhle dál fungovat nechci. Netoužím být nešťastná, utrápená a žít život někoho jiného.

Začala jsem na sobě pracovat. Vyšlapávala jsem si cestu za svými sny, zpracovávala své staré bolístky a momentálně jsem si ve svých kramflecích jistější, než kdy předtím.

Mou touhou je ukázat i ostatním ženám, že kouzlo všedních dní se skrývá v maličkostech. A každá, ano opravdu, každá z nás, si zaslouží modré z nebe a může být naprosto šťastná.

To byl můj hnací motor k tomu, abych pro tebe všechny své zkušenosti a techniky, které mi k mé současné spokojenosti dopomohly, sepsala do e-booku:

Žárlivost: dobrý sluha, ale zlý pán?

8+1 krok, jak ji překonat jednou provždy

 

 

Co v e-booku najdeš?

 • Můj naprosto autentický příběh, který jsem ještě nikdy s nikým nesdílela. Zjistíš tak, že když jsem žárlivost překonala já, pro tebe to bude úplná hračka :)
 • Objevíš 8 kroků, díky kterým zatočíš se žárlivostí a podpoříš svou sebehodnotu.
 • Získáš praktické nástroje s jejichž pomocí uvidíš první výsledky okamžitě.
 • Budeš mít mé pochopení a podporu.

 

Jak se ti líbí myšlenka, že bys o sobě mohla prohlásit, že jsi opravdu šťastná?

Co kdyby ses cítila volná jako pták? Měla spokojený vztah, zajímavé koníčky, podporující přátele i rodinu a partnera, který má tvoji plnou důvěru?

Jakou hodnotu má tvoje spokojenost?

 

 

Co ti e-book přinese?

Podpoříš svou osobitou ženskost
Budeš mít mou plnou podporu
Objevíš klíč k vlastní spokojenosti
Získáš praktické nástroje, které ti na tvé cestě pomohou
Díké své (znovu)nalezené sebehodnotě budeš zářit do všech stran
Obdiv tvého partnera k tobě bude strmě stoupat
Pokud vás žárlivost sžírá, jako mne dříve, tenhle ebook je skvělý první krok, jak s ní zatočit! Najdete tu praktické rady z několika oblastí - ať už jste více duchovně nebo praktičtěji založení, pro každého má Daniela tip. Kdybych tohle četla před lety, ušetřila bych si spoustu sebedestruktivních myšlenek, sžíravých pocitů a hysterických scén.
Lucie MachutováZažraná máma, hrdá žena svého muže. Ukazuje moderním mámám a tátům jak zůstat cool a zároveň věnovat svým dětem hřejivou náruč kontaktního rodičovství

 

 

Kolik e-book stojí?

Chci tě na té trnité cestě co nejvíce podpořit a z toho důvodu je tento e-book pro tebe připraven za 380 190 Kč.

Je to moc nebo málo? Jsem si jistá, že tato cena je velmi nízká vzhledem k tomu, co ti e-book přinese. A víš proč?

Vím totiž, jaké to je v noci nespat a snažit se zahnat ty černé myšlenky. Vím, jaký stres způsobí příchozí zpráva od „nežádoucí“ osoby. Vím, jaké to je, být se sebou nespokojená...

A hlavně dnes už vím, že to všechno způsobují naše špatné zkušenosti, zažité vzorce a nízká sebedůvěra. Zároveň jsem přesvědčená o tom, že toto vše je v hlavě a mozek je sval, který dokážeme přeprogramovat.

Celým e-bookem tě bude doprovázet můj autentický příběh, po jehož přečtení pochopíš, že když jsem žárlivost dokázala přemoct já, tak to zvládne opravdu každý :)

 

Volba je pouze na tobě!

 • Můžeš si dát tři menu ve fastfoodu.
 • Koupit dvě kávy a zákusek ve Starbucks.
 • Pořídit si jednu koženkovou lodičku.

Nebo pro sebe můžeš udělat mnohem více. Můžeš změnit svůj život k lepšímu. To má nevyčíslitelnou hodnotu.

 

Nyní se pohodlně usaď, zavři oči a představ si, že jsi sama se sebou spokojená, líbíš se sobě i svému okolí. Tvůj partner si tě váží a chce s tebou trávit více času. A jako bonus máš kolem sebe pouze lidi, kteří tě podporují a jsou ti přínosem. Ty se usmíváš, záříš do všech stran a je ti na světě tak nějak lehčeji...

To vše může být tvá realita po přečtení tohoto e-booku.

 

 

Co vše s e-bookem získáš?

Za cenu 380 Kč získáš nejen e-book, ale připravila jsem pro tebe ZDARMA i bonusy, které tě podpoří na tvé jedinečné cestě.

Pracovní listy

Teorie je super, ale aby se tvůj život rozpohyboval tím správným směrem, je potřeba pustit se do akce. Jednotlivé úkoly zmíněné v e-booku jsou rozepsané v těchto pracovních listech. Vytiskni si je a uvedené body si vypracuj přímo v nich. Zastavení, zamyšlení a sepsání jednotlivých kroků na papír ti pomůže při uvědomění si důležitých věcí.

Tahák do kapsy

Abys měla všechny zásadní myšlenky z e-booku vždy po ruce.

100% garance spokojenosti

Pokud si e-book přečteš a zjistíš, že informace v něm obsažené pro tebe nejsou hodnotné a ve svém životě je nevyužiješ, napiš mi na e-mail do 14 dní od objednávky a já ti bez jakýkoliv otázek vrátím peníze za e-book v plné výši zpět.

Tento ebook jsem přečetla jedním dechem. Téma žárlivosti, které dokáže lidem pořádně znepříjemnit život, je zde popsané lehce a s nadhledem. Daniela upřímně popisuje svůj vlastní příběh s žárlivostí a sdílí účinné tipy, jak žárlivost překonat. Jestliže se chcete žárlivosti zbavit jednou provždy a k tomu ještě navíc získat praktický návod, jak si zvýšit sebevědomí a jak pozitivně pracovat se svou myslí, tento ebook vám tohle vše pomůže dosáhnout. Moc se mi líbí!
Pavla Heřmanovskáwww.pavlahermanovska.cz
Tento eBook je skvělým návodem, jak si v sobě zpracovat žárlivost. Velmi mě zaujala autorčina autentičnost, kdy si sama autorka uvědomila přes veškeré její těžkosti, kterými si musela projít, že její žárlivost vedla akorát k nenaplněnému životu plný strachu o svého partnera. Velmi hezky je napsán tento ebook a jeho užitečné rady a tipy jak žárlivost přijmout a nechat ji odejít z našeho života a začít konečně žít plnohodnotný a šťastný život. Moc autorce děkuji, že jsem měla příležitost si tento ebook přečíst. Přeji mnoho spokojených žen po jeho přečtení :)
Žanet PrejdováPoradenství v oblasti ,, JAK ŽÍT SVŮJ ŽIVOT ŠŤASTNĚ A BEZ ZÁBRAN ,, z hlediska KARMICKÉ ASTROLOGIE, KARMICKÉ NUMEROLOGIE a OSOBNOSTNÍHO ROZVOJE. www.zanetprejdova.cz

Možná tě ještě napadá několik otázek

Znamená to, že po přečtení e-booku již nebudu mít problém se žárlivostí a sebepodceňováním?

To by bylo super! Zaručit ti to ale bohužel nemůžu. I tady platí, že „bez práce nejsou koláče“. Věřím, že po přečtení e-booku objevíš spoustu „aha“ momentů a začnou ti mnohé věci dávat smysl. Ovšem, aby se tvůj život začal ubírat jiným směrem, je potřeba pro to i něco udělat. Z tohoto důvodu jsem pro tebe připravila několik úkolů a pracovní listy, abych tě na tvé cestě co nejvíce podpořila.

Tyto informace si najdu na internetu

Jo, o žárlivosti toho již byla napsána spousta. Já pro tebe sepsala konkrétní kroky, které pomohly mně. Ušetříš si spoustu hodin hledání informací na internetu a po přečtení mého příběhu ti garantuji, že budeš ujištěná o tom, že když jsem to zvládla já, zvládneš to i ty :)

Co v případě, že se nedozvím nic nového?

I to je možné. Tvá spokojenost je pro mě velmi důležitá, proto ti garantuji vrácení peněz bez zbytečných otázek, pokud mi napíšeš do čtrnácti dnů od objednávky. Nemáš tedy co ztratit ;)

Co když to mám naopak, nejsem ta žárlivá, ale naopak ta, na kterou se žárlí? 

Myslela jsem i na ty z vás, kteří žijí po boku žárlivého partnera a jedna část e-booku je věnována právě tomuto tématu.

Co když mi něco nebude jasné?

Dala jsem si záležet na tom, aby byl text srozumitelný a čtivý. Pokud ale budeš mít jakékoliv otázky, napiš mi na e-mail: daniela@danielavaneckova.cz a já ti je ráda zodpovím.

 

Nyní máš jedinečnou šanci udělat něco se svým životem, zbavit se strachu, podrážděnosti a dalších nepříjemných pocitů.

Pokud právě teď cítíš, že TO je to ONO. Pokud cítíš, že život je nádherný a stojí za to si ho užívat se vším všudy - vyraž do akce!

Klikni na tlačítko OBJEDNAT hned TEĎ a získej tento jedinečný e-book se všemi bonusy za skvělou cenu.

 

Dnes jsem se svým životem spokojená a jsem přesvědčená o tom, že ty můžeš být taky ;)
Daniela Vaněčkováwww.danielavaneckova.cz

Máš jakékoliv dotazy nebo chceš s něčím poradit?

Napiš mi na daniela@danielavaneckova.cz