Prodej e-booku Životní spokojenost končí už za:

Uplatni v objednávce slevový kód " koncime " a e-book získáš o 50% levněji!

Už tě unavuje neustále hrát pro okolí tu hru na štěstí? Ve které si nasadíš americký úsměv a předstíráš, že je vše naprosto ok?
Nemůžeš večer oči zamhouřit, protože se ti hlavou začnou jako film promítat všechny tvé starosti a nedaří se ti je zastavit?
Přála by sis smát se, protože se cítíš vážně fajn a ne proto, že se to teď hodí? Spinkat v noci jako Šípková Růženka a těšit se na nový den? Milovat to, co vidíš v zrcadle?

Aby byl tvůj život šťastný a v rovnováze, je potřeba, aby fungoval ve 3 základních oblastech, kterými jsou - vztahy, zdraví a práce.

Představ si tyto tři oblasti jako nohy kancelářské židle na které se můžeme posouvat nahoru a dolu, otáčet se kolem dokola, ale přitom stále sedíme na židli sebevědomě, protože má tři stabilní podporné body, které skvěle fungují.

Je to stejné jako v životě. Pokud jsou tvé vztahy, zdraví a práce v naprostém pořádku, a ty jsi ve všech aspektech spokojená a naplněná, žije se ti prostě skvěle!

Co ale v případě, když sedíš na židli, jejíž nohy jsou různě dlouhé, zlomené nebo chybí?

V takové situaci ztrácíš jistotu a stabilitu. Vratkost každé nohy znamená, že tvé vztahy, práce či zdraví nefungují tak, jak by sis přála a potřebovala. Přicházíš o pevnou půdu pod nohama, smysl života, upadáš do beznaděje či frustrace, cítíš se prázdně, zoufale a osaměle.

Veškerou energii vkládáš do úsilí, aby ses úplně nezhroutila a často ti nezbudou síly na to, aby ses na viklající se židli zase pevně posadila.

Poznáváš se v některé z následujících situací?

  • Možná tě vyšťavuje nezáživná práce či pomlouvačné kolegyně a ve skrytu duše sníš o džobu, do kterého se budeš každý den těšit.
  • Možná jsi čerstvě po rozchodu a bojíš se, že už si nikdy nikoho nenajdeš. Nebo jsi ve vztahu, ale máš pocit, že se s partnerem sobě vzdalujete.
  • Možná ti je těžko na těle i na duši a dělá ti problém ráno vstát z postele.
  • A možná je špatně úplně všechno, že to ani nedokážeš konkrétně pojmenovat.

...než se ocitneš na pokraji svých sil, tak čti dál...

I TY SE MŮŽEŠ CÍTIT V POHODĚ A PROPLOUVAT ŽIVOTEM S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ A ÚSMĚVEM NA TVÁŘI

Zajímá tě, jak na to?

Stačí se řídit jednoduchým pravidlem životní rovnováhy, který ti představím v mini e-booku:

Pozvi spokojenost do svého života aneb když ti život nadělí citróny, udělej si citronádu.

Co v mini e-booku najdeš?

  • Na příkladu židle trojnožky ti vysvětlím pravidlo životní rovnováhy a naučím tě ho používat v každodenním životě tak, aby sis zachovala důležitý balanc na úrovni vztahy - zdraví - práce.
  • Poskytnu ti zaručené tipy na to, jak svůj život vrátit zpátky do správných kolejí.
  • Položím ti otázky, díky kterým více poznáš sebe a svůj vnitřní svět.
  • Nakopnu tě (jen obrazně! :)) ke změně.
  • Naliju ti optimistickou energii do žil.

Kdo tě e-bookem provede?

Jmenuji se Daniela Vaněčková. Jsem žena, která s příchodem třicítky roztáhla svá křídla, a nasává plnými doušky krásy života.

Ale nebylo to tak vždy...

Před několika lety se mi život sesypal jako balíček karet. Zemřel mi manžel a já musela začínat úplně od začátku. Pár let před třicítkou, sama, bezdětná, v nenaplňujícím zaměstnání a zpátky u rodičů ve svém dětském pokoji...

Navenek jsem se tvářila jako hrdinka, ale vnitřně jsem hrozně trpěla. Prošla jsem si kolečkem nenávisti a (sebe)obviňování. Několik let jsem navštěvovala různé terapie, než jsem se konečně ROZHODLA, že takhle dál už žít nemůžu, a hlavně nechci.

Začala jsem se hrabat z bahna a řídit se tím, co jsme si s manželem na pokraji sil často říkali:

„člověk musí hrát s kartami, které mu byly rozdány”
a „hlavní je se z toho neposrat”.

Původně prázdná slova se přeměnila v činy. Pomohla mi uvědomit si, že život se má žít, ne přežívat, a že nikdo vlastně nevíme, jaký čas tu máme vyměřený - tak proč ho trávit trápením a žitím, které nás nebaví a nenaplňuje?

Každá z nás má jinou cestu a ta k životní rovnováze není posázena okvětními lístky, právě naopak – je často hodně trnitá. Žijeme hektický život. Máme mnoho starostí a málo radostí. Pracujeme hodně a odpočíváme málo. Zahlcuje nás nepřeberné množství informací o všem a všech okolo, ale o sobě toho často moc nevíme, takže nepoznáme situaci, kdy už jsme na pokraji svých sil.

Vnímáme, že něco není dobře, ale nedokážeme ten rozjetý kolotoč zastavit, a uvědomit si, že nejsme marvelovští superhrdinové, ale (ne)obyčejní lidé, kteří si zaslouží svůj život žít a ne ho jen přežívat a jet nadoraz a pokraj vyčerpání.

Věřím, že život člověku naloží jenom tolik, kolik dokáže unést. Proto pokud se teď nacházíš v nějaké zdánlivě bezvýchodné situaci, gratuluju! Je to potvrzení toho, že jsi neskutečně silná!

Zároveň vím, že z každé situace se dá vyjít se vztyčenou hlavou a chci ti ukázat jak na to.

Zvu tě k přečtení e-booku "Pozvi spokojenost do svého života aneb když ti život nadělí citróny, udělej si citronádu."

Chceš na ni recept?

Přeješ si život žít, a ne ho jen přežívat?

Co z toho chceš, aby byla tvoje realita?

Co ti mini e-book přinese do života?

Pochopení

proč se některé věci dějí právě tobě

Odhodlání

poprat se i s nepřízní osudu a radovat se z toho, čeho jsi dosáhla

Chuť

se začít hýčkat a plnit si své sny

Odvahu

dát sama sebe na první místo a vzít život pevně do svých rukou

E-book v tobě zažehne naději a chuť začít žít život dle svých představ. Tvůrce tvého života jsi pouze TY a tvá zářivá budoucnost se tvoří právě TEĎ.

Co o e-knížce říkají první čtenářky?

I když už věkem v OP nepatřím do klubu třicátnic, tato kniha mi byla příjemným pomocníkem i průvodcem po mém složitém rozchodu. Knihu jsem přečetla jedním dechem a v některých situacích mi pomohla najít jiný úhel pohledu. Také mi znovu potvrdila to, co už jsem cítila: nevzdávat se. I ve složitých situacích musíte jít dál, hledat nové cesty. Klidně se na chvíli pozastavit a nabrat sil, abyste s o to větší chutí znovu vpluly do života.
Alena Harnová, www.balikidi.cz

A co nějaké bonusy, jsou?

No jasně, že jsou :)

Na tvé cestě tě podpoří pracovní sešit, ve kterém jsem sesumírovala veškeré úkoly a otázky, které jsou stěžejní pro znovuobjevení tvé životní spokojenosti.

Pro snadnější překonávání překážek, a pořádné nakopnutí, ti zároveň pošlu 15 citátů od inspirativních osobností, díky kterým ti životní lekce začnou dávat mnohem hlubší smysl.

Mám pro tebe jedno překvápko. To ti ale teď neprozradím, jinak by to nebylo překvapení, že jo ;-)

Najdeš ho na konci e-booku.

A symbolickou cenu 199 99 Kč už asi ani zmiňovat nemusím :)

Napadají tě ještě další otázky?

Budu po přečtení e-booku už jenom samý úsměv a žadný splín?

Jee, to bych ti přála :) Ale zaručit ti to bohužel nemůžu. Život nás stále zkouší, a bývá často jako sinusoida. Díky tomu neusneme na vavřínech a vážíme si těch krásných chvilek. E-book tě podpoří v těch temnějších chvílích a ukáže ti, jak v nich nezůstávat moc dlouho a vytěžit z každé situace maximum. Jo a taky si zamiluješ citronádu :)

Jak postupovat v případě, že mi bude něco nejasného?

Dala jsem si záležet na tom, aby byl text srozumitelný. Pokud se však vynoří jakékoliv dotazy, písni mi na e-mail: daniela@danielavaneckova.cz a probereme to.

Co v případě, že se nedozvím nic nového?

I to se může stát. Tvá spokojenost je pro mě velmi důležitá, proto ti garantuji vrácení peněz bez zbytečných otázek, pokud mi napíšeš do čtrnácti dnů od objednávky. Nemáš tedy co ztratit ;)

"Být spokojený neznamená, že si už nepřeješ víc. Znamená to, že jsi vděčný za to, co máš, a trpělivý vůči tomu, co má teprve přijít."