Díky 2019! Jdeme na to 2020 :)

A je to tu! Další rok je za námi a před námi se nachází nový, nepopsaný list papíru.

Starým rokem vždy něco končí a něco nového začíná. Je to cítit ve vzduchu, i když si to možná nechceš přiznat. Všichni se na ty pomyslné nové začátky těšíme a věříme v ně, dávají nám novou energii. Proto spousta lidí odsouvá hubnutí nebo jiná životní rozhodnutí vždy na začátek roku, případně na pondělí :)

Přelom roku bývá většinou ve znamení bilancování. Zastav se na chvíli, odsuň mísu s cukrovím, které už ti stejně určitě nechutná, vem tužku a papír (ať to vidíš hezky černé na bílém nebo modré na bílém nebo červené na bílém. No prostě záleží na tom, jakou propisku máš po ruce) a sepiš si, co se ti loňský rok povedlo a na co jsi nejvíce pyšná.  Pro tuto příležitost jsem pro tebe vytvořila dokument Díky 2019! Jdeme na to 2020 :). Vytiskni si ho, vyplň a nalaď se na nadcházejících 360+ dní.

Tenhle rok byl pro mě zlomový :)

Poslední roky je můj život čím dál lepší. Vím, že moje štěstí závisí do značné míry pouze na mně, pracuju na sobě, zaceluju staré rány a plním si své sny. Snažím se zbytečně nerejpat v nepříjemných věcech a starých křivdách a tak nějak brát ten život se vším, co přináší :)

A v roce 2019 jsem obdržela opravdu bohatou nadílku :)

Celý rok byl ve znamení jednoho velkého očekávání a těšení se na miminko, které na nás vykouklo (teda prvně na tatínka – slovy porodní asistentky „tatínku, už leze hlavička, vidíte ty černé vlásky?!“) v říjnu.

Ale loňský rok nebyl pouze o přijímání těhotenských a poporodních nálad, zvládání únavy a seznamování se s novým členem rodiny :)

Loňský rok byl taky o vystoupení z komfortní zóny a zkrácení pracovního úvazku. O dalším objevování sama sebe, o přivítání nových, hodnotných, lidí v mém životě a samozřejmě o cestování – Paříž, Izrael, Kypr, Zakyntos.

A co přinese ten současný rok? Moc ráda se nechám překvapit! Cítím totiž v kostech, že to bude zase pořádnej nášup :)

Pokud máš pocit, že tvůj minulý rok nešel tak úplně podle plánů nebo už si vlastně ani nepamatuješ, co vše se událo, stáhni si následující PDF na odkaze níže a sesumíruj si své dosavadní úspěchy a poté výzvy na následující rok. Uvidíš, že tě to nabudí a natěší na to, co tento rok přinese :)

PS: díky, že jste tu se mnou a nemůžu se dočkat, co společného nám ten nový rok přinese :) Dle čínského horoskopu to bude rok krysy :) Neznamená to, že se k sobě máme chovat zákeřně a házet si klacky pod nohy, právě naopak – následující rok přeje aktivním a nesobeckým lidem… Tak si ho užijte do sytosti! :)

Daniela Vaněčková
„Pomáhám ženám objevit to kouzlo, které se skrývá ve věku majícím trojku na začátku. Poznáváme společně éru plnou sebevědomí, elánu, tvůrčí energie, překonávání strachů a najití sama sebe. Jsem žena, která s příchodem třicítky roztáhla svá křídla a nasává plnými doušky krásy života.” Můj osobní příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou e-booku 5 důvodů, proč je překročení třicítky nejlepší fází v životě ženy. >> a zároveň e-booku Žárlivost: dobrý sluha, ale zlý pán? >> a také tištěné knihy Dvanáct měsíců před a po >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.